NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 338 Wszystkich: 429905

XXIX Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych

INFORMACJE SPORTOWE » XXIX Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych

2021-11-29 12:59

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich już po raz XXIX organizuje Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych. W tegorocznej imprezie rywalizować będzie siedem drużyn grając w dwóch grupach systemem każdy z każdym.

Turniej odbędzie się w dniach 30.11.-03.12.2021 r. w hali Kompleksu Sportowego „Michał” w Siemianowicach Śląskich. 

Serdecznie zapraszamy kibiców. Wstęp wolny.  

PROGRAM:

GRUPA A:

1) Nauczyciele Siemianowice Śląskie

2) Poczta Polska Siemianowice Śląskie

3) DOKA Polska Siemianowice Śląskie 

GRUPA B:

1) Balviten Siemianowice Śląskie

2) Samorządowcy Siemianowice Śląskie

3) Rosomak Siemianowice Śląskie

4) Adient Seating Poland Siemianowice Śląskie

30.11.2021 r. (wtorek) - czas gry  2 x 15 min.

godz. 17.30  A1 – A2         NAUCZYCIELE       – POCZTA POLSKA

godz. 18.10  A1 – A3         NAUCZYCIELE       – DOKA

godz. 18.50  A2 – A3         POCZTA POLSKA – DOKA

01.12.2021 r. (środa) - czas gry  2 x 15 min.
godz. 16.00  B1 – B2         BALVITEN                 – SAMORZĄDOWCY 

godz. 16.40  B3 – B4         ROSOMAK               – ADIENT

godz. 17.20  B1 – B3         BALVITEN                 – ROSOMAK

godz. 18.00  B2 – B4         SAMORZĄDOWCY – ADIENT

godz. 18.40  B1 – B4         BALVITEN                 – ADIENT

godz. 19.20  B2 – B3         SAMORZĄDOWCY – ROSOMAK

02.12.2021 r. (czwartek) - czas gry  2 x 15 min.

godz. 16.00   I półfinał                       I miejsce grupa A - II miejsce grupa B

godz. 16.40   II półfinał                      I miejsce grupa B - II miejsce grupa A

godz. 17.20   mecz o miejsca 5 - 6    III miejsce grupa A - III miejsce grupa B

godz. 18.00   MECZ O MIEJSCA     3 – 4 (przegrani z I i II półfinału)

godz. 18.40   MECZ O MIEJSCA     1 – 2 (zwycięzcy I i II półfinału)

godz. 19.20   Uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród (bezpośrednio po zakończeniu finału).