NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2023”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 10 Wszystkich: 582451

Akcja „SUPERPŁYWAK 2023”

AKTUALNOŚCI » Akcja „SUPERPŁYWAK 2023”

2023-01-02 07:49

  

Lista uczestników Akcji „SUPERPŁYWAK 2023”
oraz pokonany dystans

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich zaprasza do udziału w XVII edycji Akcji „SUPERPŁYWAK 2023” organizowanej na basenie Kompleksu Sportowego "Michał".

Głównym celem Akcji jest  popularyzowanie pływania oraz propagowanie zdrowego trybu życia poprzez systematyczny udziału społeczeństwa naszego miasta i regionu w rekreacji ruchowej. 

Udział jest bardzo prosty i w całości oparty na odpowiedzialnym i uczciwym podejściu uczestników.

Akcja przeprowadzana jest w czasie godzin ogólnodostępnych na basenie. Każda osoba (umiejąca pływać, bez względu na wiek) odwiedzająca obiekt, która wyraziła chęć udziału w Akcji poprzez akceptację regulaminu oraz wypełnienie karty zgłoszenia i kupując bilet ma prawo zgłosić ratownikowi przepłynięty w danym dniu dystans (tym samym włącza się do akcji). W przypadku osób niepełnoletnich kartę zgłoszenia wypełnia rodzic lub opiekun prawny.

Ratownik umieszcza dane osoby oraz pokonany dystans na liście uczestników, która będzie aktualizowana w każdy poniedziałek nowego tygodnia. Przez cały czas trwania Akcji sumuje się przepłynięty dystans każdego uczestnika.

Akcja trwa do końca 2023 roku. Każda osoba, która pokona w ciągu roku, odpowiednio dystanse: 60 km, 120 km lub 180 km, uzyska tytuł brązowego, srebrnego lub złotego "Superpływaka 2023"

Na początku 2024 roku odbędzie się podsumowanie Akcji oraz nagrodzenie najsystematyczniejszych uczestników.

Współorganizatorem Akcji jest firma Wodociągi Siemianowickie AQUA-SPRINT Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich. 

Systematyczność oprócz umiejętności pływania jest właściwie gwarantem sukcesu. 

I Ty możesz zostać "SUPERPŁYWAKIEM 2023"