NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2024”
Akcja Biegowa „SIEMRUNNER 2024"
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 381 Wszystkich: 655810

X Sztafetowy Bieg Par

INFORMACJE SPORTOWE » X Sztafetowy Bieg Par

2024-04-12 13:08

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich  oraz LELLEK GROUP Gliwice serdecznie zapraszają wszystkich miłośników aktywnych form spędzania wolnego czasu do wzięcia udziału w X Sztafetowym Biegu Par.

Zawody odbędą się dnia 07 czerwca 2024 r. (piątek) o godz. 19.00 w Siemianowicach Śląskich w Parku Pszczelnik.

Impreza polega na rywalizacji 2-osobowych zespołów mieszanych (kobieta i mężczyzna), pojedynczo pokonujących pętlę po bieżni stadionu. Zwycięży drużyna, której uda się w czasie 1 godziny przebiec najdłuższy dystans przy założeniu, że każdy z uczestników musi minimum 10 razy zostać odnotowany przez system pomiaru czasu (10 razy przebiec przez linię mety).

Prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy urodzeni w roku 2009 i starsi. 

PROGRAM: 
godz. 18:00 - otwarcie biura zawodów,

godz. 18:45 - zakończenie weryfikacji zgłoszonych uczestników, 
godz. 19:00 - start biegu
godz. 20:00 - zakończenie biegu,
Ok. 30 min po zakończeniu biegu odbędzie się uroczyste zakończenie zawodów i wręczenie nagród.  

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.

Współorganizatorami biegu są:

          Auto Centrum Gliwice - LELLEK GROUP Gliwice

          Miejski Klub Sportowy „Siemianowiczanka” Siemianowice Śląskie,

Zgłoszenia do Biegu przyjmowane są do dnia 25 maja 2024 r. 
tylko za pomocą formularza on-line:

https://goo.gl/forms/6csGfJ5DGKb9aOVE3

REGULAMIN >>>DO POBRANIA<<<

LISTA   STARTOWA   2024 

ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

L.p.  Imię         Nazwisko        Miasto           Opłata
100 zł.
Opłata
150 zł.
1.  Alicja  Harazin   Sosnowiec X  
   Konrad  Gawron  Sosnowiec X  
2.  Anna  Dudkiewicz  Katowice X  
   Łukasz  Wywiał  Katowice X  
3.  Anna  Ratajczyk  Dąbrowa Górnicza   X
   Mariusz  Ratajczyk  Dąbrowa Górnicza   X
4.  Sandra  Pawlik-Niedziela  Sosnowiec X  
   Dominik  Kudra  Dąbrowa Górnicza X  
5.  Alicja  Śliz  Chorzów X  
   Piotr  Więczkowski  Katowice X  
6.  Natalia  Rzepka  Świętochłowice X  
   Piotr  Rzepka  Świętochłowice X  
7.  Kinga  Jaskólska-Pietrzyk  Będzin    X
   Sylwester  Pietrzyk  Będzin   X
8.  Katarzyna  Kotarba  Sosnowiec X  
   Piotr  Górak  Sosnowiec X  
9.  Barbara  Pecyna  Sosnowiec X  
   Bogusław  Pecyna  Sosnowiec X  
10.  Martyna  Olesińska  Dąbrowa Górnicza X  
   Kamil  Niedziela  Sosnowiec X  
11.  Sandra  Kumiega  Siemianowice Śląskie X  
   Mateusz  Tuszyński  Siemianowice Śląskie X  
12.  Aleksandra  Tuleja  Katowice X  
   Grzegorz  Rybok  Katowice X  
13.  Małgorzata  Wawro  Katowice X  
   Sylwester  Szklorz  Katowice X  
14.  Monika  Wawoczny  Bieruń X  
   Paweł  Talar  Siemianowice Śląskie X  
15.  Ewelina  Rak  Katowice X  
   Mariusz  Rak  Katowice X  
16.  Anna  Chytroszek  Mysłowice X  
   Paweł  Wiesiołek  Katowice X  
17.  Katarzyna  Zwierzyńska  Sosnowiec X  
   Tomasz  Przybylski  Witaszyce X  
18.  Dorota  Redzik  Piekary Śląskie X  
   Adam   Kukówka  Siemianowice Śląskie X  
19.  Anna  Czapla  Siemianowice Śląskie   X
   Seweryn  Czapla  Siemianowice Śląskie   X
20.  Dorota  Sobel-Adamska  Przyszowice X  
   Dariusz  Biedroń  Katowice X  
21.  Anna  Sudnik  Knurów X  
   Krzysztof  Sudnik  Knurów X  
22.  Karolina  Moskwa  Chorzów   X
   Marek  Madej  Chorzów   X
23.  Magdalena  Jakóbczyk  Sosnowiec X  
   Dariusz  Masłyka  Tarnowskie Góry  X  
24.  Klaudia  Dobrek  Dąbrowa Górnicza   X
   Patryk  Leśniak  Dąbrowa Górnicza   X
25.