NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 360 Wszystkich: 429927

VII Otwarty Turniej Siatkonogi Par

INFORMACJE SPORTOWE » VII Otwarty Turniej Siatkonogi Par

2022-01-10 10:15

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza miłośników piłki nożnej do udziału w VII Otwartym Turnieju Siatkonogi Par

Turniej rozegrany zostanie  15 stycznia 2022 r.  (sobota) od godz. 9.00, w hali sportowej Kompleksu Sportowego „Michał”.

Zgłoszenia zawodników (urodzonych w roku 2007 i starszych) przyjmowane będą w dniu 15.01.2022 r. w godz. 8.30 – 8.45 na formularzu (karta zgłoszenia)  stanowiącym załącznik do regulaminu.

Serdecznie zapraszamy.

Siatkonoga (futnet) to dyscyplina sportu z ponad stuletnią tradycją, łącząca w sobie elementy siatkówki, tenisa oraz piłki nożnej. Gra polega na odbijaniu piłki pomiędzy dwiema drużynami ponad siatką umieszczoną na wysokości 110 cm nad ziemią. Odbicia można wykonywać każdą częścią ciała oprócz rąk.

Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Teqball oraz Panem Marcinem Kiełpińskim, który udostępnia stół, w trakcie turnieju będzie można sprawdzić swoje umiejętności w nowej dyscyplinie sportu jaką jest teqball. Gra odbywa się na specjalnie wygiętym stole, a przepisy tej gry są mieszanką zasad tenisa stołowego i siatkonogi.

 Gry w Teqball będą się odbywały na zasadach pokazowych (rekreacyjnych).