Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!

Ogłoszenia
Konkursy

Wizyt:
Dzisiaj: 207 Wszystkich: 642031

INFORMACJE SPORTOWE » Turniej Tenisa Ziemnego Amatorów o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

2023-06-21 23:05

14 zawodników stanęło w minioną sobotę (17.06.) do walki o zwycięstwo w Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego Amatorów o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie.

Impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”  stanowiła część atrakcji oferowanych w ramach obchodów 39 Dni Miasta Siemianowice Śląskie.

Miłośnicy tenisa mogli sprawdzić swoje umiejętności rywalizując na kortach w Parku Pszczelnik w grze pojedynczej. Wysoki poziom startujących, ambicje, do końca nie dawały prognozować kto zwycięży w poszczególnych kategoriach.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Adam Skowronek – Sekretarz Miasta Siemianowice Śląskie.

W rozgrywkach chłopców do lat 18, prym wiedli siemianowiczanie, podobnie jak przed rokiem zwyciężył Bartłomiej Grząba, pokonując Bartosza Lesika oraz Mateusza Pudło.

Wśród mężczyzn do lat 45, pierwsze trzy miejsca również przepadły zawodnikom z Siemianowic Śląskich. Zwyciężył Maciej Suchman, który w decydującym pojedynku pokonał Mateusza Wontrobę. Trzeci był Arkadiusz Kępa.

W kategorii panów powyżej 45 lat królował Adam Komraus z Siemianowic Śląskich, któremu jednak łatwo nie poddał się Paweł Bojczuk z Czeladzi oraz Sergiusz Rebeta również z Czeladzi.

Wyniki wszystkich spotkań >>>KLIKNIJ<<<

Dyplomy i puchary wręczyli tryumfatorom Łukasz Wanot - Dyrektor MOSiR „Pszczelnik” oraz Jan Komander - Z-ca Dyrektora MOSiR "Pszczelnik".