NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2023”
PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 213 Wszystkich: 541407

250 biegaczy wystartowało w Biegu Mikołajów i Mikołajek

INFORMACJE SPORTOWE » 250 biegaczy wystartowało w Biegu Mikołajów i Mikołajek

2021-12-04 22:29

  

W dniu dzisiejszym prawie 250 biegaczy wzięło udział w Biegu Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking! Miłośnicy biegów i nordic walking udowodnili, że ich kondycja pomimo pięknej mroźnej pogody jest naprawdę na wysokim poziomie. Przed startem Eden Racing poprowadził rozgrzewkę dla zawodników. Ponad 5-kilometrowa trasa prowadziła z Parku „Pszczelnik”, przez pole golfowe, „Bażanciarnię”, z powrotem do mety w Parku „Pszczelnik”, gdzie każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek ufundowany przez firmy Golden Rent, 4Event KP , Balviten oraz napój. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za pomoc przy organizacji imprezy, w szczególności ZSTiO „Meritum” oraz ich opiekunowi Pani Joannie Drabik-Nos. Dziękujemy również przedstawicielom Miejskiej Komendy Policji w Siemianowicach Śląskich za kampanię profilaktyczną w zakresie bezpieczeństwa.

Organizatorami imprezy był Wydziału Kultury i Sportu siemianowickiego Urzędu Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”, którzy serdecznie zapraszają na pozostałe imprezy sportowo-rekreacyjne, które odbędą się na terenie naszego miasta, a kolejny bieg i nordic walking z cyklu Cztery Pory Roku pn. „Biegi Wiosny oraz Nordic Walking” już w marcu 2022 roku.

Serdecznie zapraszamy!