NA TAPECIE
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 85 Wszystkich: 318659

Wtorki Biegowe – Maraton na Raty

INFORMACJE SPORTOWE » Wtorki Biegowe – Maraton na Raty

2020-06-19 13:49

  

Jak co roku wraz z rozpoczynającymi się wakacjami letnimi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich rozpoczyna akcję „Wtorki Biegowe – Maraton na Raty”.

Akcja skierowana jest do miłośników biegania oraz Nordic Walking  i polega na pokonaniu dystansu 5,5 kilometrów podczas każdego biegu na pętli wokół Parku Pszczelnik, Pola Golfowego oraz Stawu Rzęsa.

Aby wziąć udział w imprezie należy przyjść do Parku Pszczelnik w kolejne wtorki począwszy od 30 czerwca 2020 r. oraz dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy.

W przypadku dzieci i młodzieży do lat 18 konieczna jest pisemna zgoda prawnego opiekuna – formularz zgłoszeniowy.

Chcąc się dostosować do obostrzeń wynikających w konieczności zwiększenia dystansu społecznego i przez to poprawić bezpieczeństwo uczestników akcji proponujemy udział w naszej akcji na nieco zmienionych zasadach.

Oczywiście biegi będą się odbywały we wtorki ale … będzie możliwość wystartowania na stałej trasie w dwóch terminach:
1) od godz. 10.00 do 11.00
lub
2) od godz. 17.00 do 18.00

Chcąc wyeliminować sytuację kiedy na starcie staje obok siebie 100 – 200 osób, po rejestracji w biurze zawodów zawodnicy startują indywidualnie a kamera rejestruje ich udział w akcji. W związku z tym iż nie prowadzimy startu wspólnego zarówno w biegu przed jak i popołudniowym nie rejestrujemy czasów zawodników.
Wyjątkiem jest sytuacja kiedy biegacz sam podaje czas i chce aby go odnotować.

Pozostałe warunki uczestnictwa pozostają bez zmian:
– należy pokonać trasę biegu lub marszu od startu do mety.
– chcąc uzyskać tytuł „Maratończyka na Raty” należy pokonać trasę minimum 8 razy, kierując się zasadą 1 wtorek / 1 bieg.

Łącznie impreza obejmie 9 kolejnych wtorków a dodatkowym terminem jest Bieg Lata, organizowany 08 sierpnia 2020 r. o godz. 11.00.
Wszyscy uczestnicy, którzy w cyklu biegów pokonają dystans minimum 42.195 m otrzymają pamiątkowy medal.

Serdecznie zapraszamy do udziału !  

LISTA STARTOWA 2020     

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość  30.06 07.07 14.07 21.07 28.07 04.08 08.08 Bieg Lata 11.08 18.08 25.08
   Liczba  uczestników    145 165 163 156  151 141   143 138 129
1.  Antosiewicz  Bogdan  Czeladź X X X   X X X X X  
2.  Antosiewicz  Bogusława  Czeladź X X X   X X X X X  
3.  Bałaziński  Paweł  Mysłowice X X                
4.  Bargieł  Magdalena  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X X
5.  Baryluk  Beniamin  Czeladź X   X X   X X X X X
6.  Bącol  Arkadiusz  Siemianowice Śląskie X X X              
7.  Bereszko  Waldemar  Sosnowiec X   X   X X X X X X
8.  Bernat  Radosław  Siemianowice Śląskie X     X X X X X X X
9.  Bernat  Tobiasz  Siemianowice Śląskie X     X X X X X X X
10.  Błanik  Anna  Siemianowice Śląskie X   X X X X X X X X
11.  Bober  Aleksandra  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X    
12.  Bober-Ogon  Betina  Siemianowice Śląskie X X X   X          
13.  Bonczek  Ewa  Siemianowice Śląskie X X X X   X X X X X
14.  Boroń  Adam  Czeladź X X X X X     X X X
15.  Brzeziński  Piotr  Siemianowice Śląskie X X X X       X X  
16.  Brzytwa  Mirosław  Siemianowice Śląskie X X X X X   X X X X
17.  Capaja  Oktawia  Siemianowice Śląskie X     X            
18.  Chrzanowski  Czesław  Sosnowiec X X X X X X X X   X
19.  Czapura  Elżbieta  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X    
20.  Dawid  Martyna  Siemianowice Śląskie X X X X X          
21.  Domin  Krystyna  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X
22.  Domogalska  Justyna  Siemianowice Śląskie X                  
23.  Dzikiewicz  Beata  Chorzów X X   X X X X X X X
24.  Fijałkowska  Julia  Siemianowice Śląskie X   X X X X   X X X
25.  Fijałkowska  Katarzyna  Siemianowice Śląskie X   X X X X   X X X
26.  Fijałkowski  Dawid  Siemianowice Śląskie X   X X X X   X X X
27.  Franielczyk  Rafał  Siemianowice Śląskie X X X X X X     X X
28.  Fusik  Oliwia  Siemianowice Śląskie X X   X X   X X X X
29.  Gawrońska  Monika  Siemianowice Śląskie X X X X X   X X   X
30.  Gorzała  Bartosz  Czeladź X X X X     X X X X
31.  Gruszka  Rafał  Wojkowice X X X X X   X X X X
32.  Gruszka  Marian  Mysłowice X X X X X     X X X
33.  Grzebieluch  Elżbieta  Sosnowiec X X X X X X X X X X
34.  Gwóźdź  Paweł  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X X
35.  Idzikowski  Adam  Świętochłowice X X X X   X X   X X
36.  Jakubowski  Dominik  Siemianowice Śląskie X X X X   X X X X X
37.  Jarosz  Marian  Mysłowice X X X X X X X X X X
38.  Kalaga  Halina  Bytom X X X X            
39.  Kapica  Małgorzata  Siemianowice Śląskie X X X   X X X X X X
40.  Kardyś  Aleksy  Chorzów X X   X X X X X X X
41.  Kasperczyk  Joanna  Siemianowice Śląskie X     X X X X X X X
42.  Kobylska  Roksana  Siemianowice Śląskie X   X X X X X X X X
43.  Kobylska  Estera  Siemianowice Śląskie X   X X X X X X X X
44.  Kobylski  Dariusz  Siemianowice Śląskie X   X X X X X X X X
45.  Kontowicz  Rafał  Mysłowice X X X X   X X X X X
46.  Koścień  Joanna  Bytom X X   X X X X X X X
47.  Kotucz  Agnieszka  Katowice X X X X X   X X   X
48.  Kowalski-Neukirch  Henryk  Katowice X                  
49.  Kozłowski  Jacek  Chorzów X X X X X     X X X
50.  Krupanek  Izabela  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X X
51.  Książka  Angelika  Siemianowice Śląskie X     X            
52.  Kucharska  Danuta  Siemianowice Śląskie X X X   X X   X X X
53.  Kucharska  Anna  Piekary Śląskie X X X     X X X X X
54.  Kucharski  Adam  Siemianowice Śląskie X X X   X X   X X X
55.  Kuchta  Emilia  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X  
56.  Kuchta  Bożena  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X  
57.  Kuchta  Rafał  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X  
58.  Kurek  Adam  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X
59.  Labe  Andrzej  Czeladź X     X           X
60.  Lata  Beata  Siemianowice Śląskie X X   X X X X   X X
61.  Legomiński  Werner  Mysłowice X       X X X X X X
62.  Litwiński  Jan  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X
63.  Lonka  Justyna  Piekary Śląskie X X X X   X X X X X
64.X  Łączyk  Jerzy  Czeladź X X X X X X X X   X
65.  Łączyk  Barbara  Czeladź X X X X X X X X   X
66.  Łogiewa  Andrzej  Katowice X X X X X X X X X X
67.  Maciejewski  Marek  Mysłowice X X X X X X X X X X
68.  Madej  Marek  Chorzów X X X X X X X     X
69.  Maj  Joanna  Siemianowice Śląskie X X X X   X X X X X
70.  Majcherczyk  Krzysztof  Sosnowiec X X X X X X X X X  
71.  Majchrzyk  Olaf  Czeladź X X   X X X   X X X
72.  Majchrzyk  Dorota  Czeladź X X   X X X   X X X
73.  Maliszewski  Mieszko  Siemianowice Śląskie X     X X X X X X X
74.  Malotta  Konrad  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X   X
75.  Micuda  Jan  Mysłowice X X X X   X X X X X
76.  Mikulska  Ewa  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X X
77.  Milkowski  Jan  Świętochłowice X X X X X X   X   X
78.  Minor  Zuzanna  Czeladź X   X X X X X   X X
79.  Mój  Magdalena  Siemianowice Śląskie X                  
80.  Mrowiec  Damian  Wojkowice X X X   X X X X X X
81.  Nalepa  Anna  Wojkowice X X X X X          
82.  Nos  Magda  Siemianowice Śląskie X X     X X X X X X
83.  Nos  Krzysztof  Siemianowice Śląskie X X     X X   X    
84.  Nos  Hanna  Siemianowice Śląskie X X     X X X X X X
85.  Nowaka  Krystyna  Czeladź X           X      
86.  Ogon  Alicja  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X    
87.  Pająk  Marek  Siemianowice Śląskie X X X   X X X   X X
88.  Pałasz  Barbara  Katowice X                  
89.  Paradowski  Krzysztof  Katowice X X X              
90.  Płatek  Piotr  Siemianowice Śląskie X X X X X X       X
91.  Pawelec  Rafał  Wojkowice X X X X X X X X X X
92.  Pawłowicz  Damian  Siemianowice Śląskie X   X X X X        
93.  Pełka  Joanna  Siemianowice Śląskie X                  
94.  Pilarczyk  Łukasz  Katowice X X X X X X   X X  
95.  Puchała  Ewelina  Katowice X X   X X   X X X X
96.  Pytel  Aleksandra  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X X
97.  Roner  Agnieszka  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X  
98.  Roner  Przemysław  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X  
99.  Schabek  Łukasz  Czeladź X X X X X X   X X X
100.  Seget  Ewa  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X
101.  Seget  Marek  Chorzów X X X X X   X X X X
102.  Sekta  Sylwia  Siemianowice Śląskie X X X              
103.  Skoczek  Sylwia  Piekary Śląskie X X         X      
104.  Skorupa  Łukasz  Siemianowice Śląskie X X X X X       X X
105.  Skworc  Betina  Siemianowice Śląskie X X   X X X   X X X
106.  Skworc  Damian  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X X  
107.  Skworc  Grzegorz  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X
108.  Sodowski  Marek  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X   X
109.  Sokołowska  Barbara  Siemianowice Śląskie X   X X X X   X X X
110.  Solik  Marcin  Siemianowice Śląskie X                  
111.  Sojka  Robert  Chorzów X X X X X X        
112.  Stajer  Tomasz  Siemianowice Śląskie X X X              
113.  Stefaniak  Emilia  Sosnowiec X X X X X X X X X X
114.  Strzebińczyk  Agata  Siemianowice Śląskie X                  
115.  Strzebińczyk  Iwona  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X
116.  Szklorz  Sylwester  Katowice X X X X X X X X X X
117.  Szpila–Czapura  Edgar  Siemianowice Śląskie X X     X          
118.  Szwarcer  Artur  Siemianowice Śląskie X X X X   X X X X  
119.  Szydzina  Mariusz  Katowice X X X X X X X   X X
120.  Szyguła  Anna  Katowice X X X   X X X X X X
121.  Szyguła  Barbara  Katowice X X X   X X X X X X
122.  Ścibisz  Bogdan  Sosnowiec X X X X X X X X X X
123.  Ścibisz  Marta  Czeladź X X X X X X   X    
124.  Świerc  Grażyna  Siemianowice Śląskie X X   X X   X X X X
125.  Tomanek  Katarzyna  Siemianowice Śląskie X X X   X X X X   X
126.  Trybek  Wanda  Czeladź X X X X X X X X X X
127.  Ufel  Marcin  Czeladź X X X X X X X X X X
128.  Warwas  Lena  Siemianowice Śląskie X X X         X    
129.  Warwas  Marcin  Siemianowice Śląskie X X X         X    
130.  Warwas  Martyna  Siemianowice Śląskie X X X         X    
131.  Wilk  Tadeusz  Sosnowiec X X X X X X     X X
132.  Wiltosiński  Konrad  Siemianowice Śląskie X X X X X X   X   X
133.  Woźniak  Ewelina  Siemianowice Śląskie X X X     X   X    
134.  Woźniak  Czesława  Siemianowice Śląskie X X X X X     X X X
135.  Wrzosek  Karolina  Czeladź X X X X X X   X X X
136.  Wrzosek  Patryk  Czeladź X X X X X X   X X X
137.  Zabawa  Małgorzata  Siemianowice Śląskie X X X X   X X X X X
138.  Zabawa  Roman  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X
139.  Zacka  Monika  Siemianowice Śląskie X   X X X   X X X X
140.  Zadrużna  Patrycja  Wojkowice X X X X X     X    
141.  Zaradna-Szymańska  Iwona  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X
142.  Zielińska  Grażyna  Dobieszowice X X X X X X X X   X
143.  Zinchenko  Vitalij  Ukraina X X X   X X   X X X
144.  Zydek  Ewa  Dobieszowice X X X X X X X   X X
145.  Żak  Dawid  Czeladź X X X X X X X X X X
146.  Bartodziej  Aleksandra  Siemianowice Śląskie    X X X            
147.  Breguła  Andrzej  Siemianowice Śląskie   X X   X X X X X X
148.  Budnik  Małgorzata  Siemianowice Śląskie   X X     X X X X X
149.  Budnik  Robert  Siemianowice Śląskie   X X     X X X X X
150.  Być  Joanna  Siemianowice Śląskie   X X           X  
151.  Być  Natalia  Siemianowice Śląskie   X                
152.  Ciupa  Tomasz  Siemianowice Śląskie    X                
153.  Ciupa  Zofia  Siemianowice Śląskie    X                
154.  Denis  Krzesimir  Siemianowice Śląskie    X       X        
155.  Denis  Przemysław  Siemianowice Śląskie    X     X X X      
156.  Gębska  Elżbieta  Będzin   X X              
157.  Glejzner  Iwona  Chorzów    X X X X X   X X X
158.  Gogolin  Magdalena  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X X
159.  Gogolin  Oliwia  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X X
160.  Helios  Dominik  Katowice   X X X            
161.  Jarosz  Agata  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X  
162.  Kiliańska  Grażyna  Siemianowice Śląskie    X X X X   X X X
163.  Kozłowska  Dominika  Chorzów    X X X X          
164.  Krzysztofik  Ryszard  Siemianowice Śląskie    X X X X   X      
165.  Ligocka  Michalina  Siemianowice Śląskie   X   X         X X
166.  Ligocki  Tomasz  Siemianowice Śląskie   X   X         X  
167.  Macioszek  Łukasz  Katowice    X       X        
168.  Majchrzyk  Martyna  Czeladź    X   X X X   X    
169.  Manecka  Barbara  Siemianowice Śląskie   X X X X     X X  
170.  Manecki  Andrzej  Siemianowice Śląskie   X X X X     X X  
171.  Moroński  Tomasz  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X  
172.  Mól  Wioletta  Czeladź   X X X            
173.  Mucha  Mateusz  Siemianowice Śląskie    X X   X X   X X  
174.  Naczyńska-Budnik  Katarzyna  Siemianowice Śląskie   X X  X   X X X X X
175.  Nos  Emilia  Siemianowice Śląskie   X           X    
176.  Nowak  Adam  Sosnowiec    X X X X X X X X  
177.  Pakuła  Agnieszka  Katowice   X X X X X   X X X
178.  Panek  Jolanta  Chorzów     X                
179.  Pasoń  Daniel  Siemianowice Śląskie    X X X     X      
180.  Piętka  Radosław  Sosnowiec   X   X X X   X X X
181.  Pytel  Janusz  Sosnowiec   X X   X  X X X X X
182.  Skfurak  Agata  Wojkowice    X X X X          
183.  Skudlarski  Piotr  Kraków   X   X            
184.  Sosna  Jerzy  Siemianowice Śląskie    X X              
185.  Szmigiel  Dariusz  Mysłowice   X X X X X X   X X
186.  Szpila-Czapura  Honorata  Siemianowice Śląskie    X     X          
187.  Troncik  Katarzyna  Siemianowice Śląskie   X X X X X X   X X
188.  Ufel  Marcelina  Czeladź   X X X X X X X X  
189.  Witor  Klaudia  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X X
190.  Witor  Marek  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X  
191.  Wosz  Kinga  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X X
192.  Wójcik  Natalia  Siemianowice Śląskie    X                
193.  Zabawa-Wiór  Kamila  Siemianowice Śląskie   X X   X X     X
194.  Ziuziański  Krzysztof  Siemianowice Śląskie    X       X        
195.  Bełtowski  Mateusz  Chorzów     X X X X        
196.  Budnik  Magdalena  Siemianowice Śląskie      X              
197.  Budnik  Maciej   Siemianowice Śląskie     X              
198.  Danilecka  Wiesława  Siemianowice Śląskie     X              
199.  Fryc-Warkocz  Maria  Siemianowice Śląskie     X X X X X X X X
200.  Kowalkowska  Wioletta  Siemianowice Śląskie     X X           X
201.  Kurek  Edward  Katowice     X X X X X X X X
202.  Skoczylas  Piotr   Chorzów     X X X X        
203.  Stajer  Antoni  Siemianowice Śląskie     X              
204.  Szalkowski  Mirosław  Katowice     X X X X X X X X
205.  Wajdman  Joanna  Siemianowice Śląskie     X              
206.  Warkocz  Amelia  Siemianowice Śląskie     X X X X X X X X
207.  Warkocz  Marcin   Siemianowice Śląskie     X X X X X X X X
208.  Warkocz  Miłosz  Siemianowice Śląskie     X X X X X X X X
209.  Wróbel   Dorota  Siemianowice Śląskie     X X           X
210.  Zacka  Weronika  Siemianowice Śląskie     X X X   X     X
211.  Zub  Przemysław  Siemianowice Śląskie     X   X       X  
212.  Duniec  Beata  Katowice       X X          
213.  Krak  Ireneusz  Czeladź       X X          
214.  Ligocki  Mateusz  Siemianowice Śląskie       X         X X
215.  Madej  Dariusz  Bobrowniki       X            
216.  Madej  Marcin  Bobrowniki       X         X  
217.  Majewski  Przemysław  Siemianowice Śląskie       X   X     X  
218.  Musialik  Katarzyna  Piekary Śląskie       X   X X      
219.  Szczepański  Wojciech  Siemianowice Śląskie       X   X     X  
220.  Denis  Antonina   Siemianowice Śląskie
        X X        
221.  Poskier  Dominik  Siemianowice Śląskie         X          
222.  Straczyński  Tomasz  Bieruń         X          
223.  Welm  Grzegorz  Częstochowa         X X X   X  
224.  Drawert  Mikołaj  Ełk           X        
225.  Suszka  Katarzyna  Istebna               X    
226.  Śrutek  Aleksandra  Katowice               X    
227.  Śrutek  Maria  Katowice               X    
228.  Śrutek  Natalia  Katowice               X    
229.  Rylski  Leszek  Siemianowice Śląskie                 X
 
230.  Knaś  Łukasz  Piekary Śląskie                 X  
231.  Nastuła  Mariusz  Bytom                 X  
232.  Ufel  Milena  Czeladź                   X
233.  Boroń  Tomasz  Czeladź                   X