start drukuj napisz do nas
IX EKOLOGICZNY NOCNY BIEG GODZINNY
XIX BIEG ULICZNY im. Wojciecha Korfantego
Polityka plików cookies
  Dodaj do ulubionych | Ustaw jako startow
Ten serwis wymaga wtyczki Flash Player 8 lub nowszej. Kliknij tutaj aby pobra Flasha.

Zapisy na IX Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny

w roku 2014 - ZAKOŃCZONE !

Lista  osób  zakwalifikowanych  do  biegu
które spełniły wymogi regulaminu.
 

L.p.

Imię

Nazwisko

Miasto

Klub

GRUPA

 1.

 Arkadiusz  Bujłow   Katowice  niezrzeszony

I

 2.

 Łukasz  Pilarczyk  Katowice  KB "Józefinka" Katowice

I

 3.

 Bartłomiej  Musiał  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

 4.

 Barbara  Seniuk  Siemianowice Śląskie  niezrzeszona

I

 5.

 Grzegorz  Szymura  Leszczyny  Leszczyny

I

 6.

 Dariusz  Gzel  Piekary Śląskie  niezrzeszony

I

7.

 Arkadiusz  Mysiak  Ruda Śląska  niezrzeszony

I

8.

 Magdalena  Jurek  Sosnowiec  Harpagan Sosnowiec

I

9.

 Andrzej  Nowak  Sosnowiec  CROSS BOX EVOLUTION

I

10.

 Justyna  Mokrzycka  Knurów  niezrzeszona

I

11.

 Patryk  Mokrzycki  Knurów  niezrzeszony

I

12.

 Tomasz  Piecyk  Katowice  niezrzeszony

I

13.

 Damian  Kozieł  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

14.

 Jarosław  Szendera  Knurów  Stadion Śląski

I

15.

 Dawid  Szendera  Knurów  Stadion Śląski

I

16.

 Robert  Fojt  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

17.

 Aleksandra  Żerkowska  Chorzów  niezrzeszona

I

18.

 Przemysław  Żerkowski  Chorzów  niezrzeszony

I

19.

 Marcin  Michalak  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

20.

 Jarosław  Mróz  Żory  Żory

I

21.

 Paweł  Mróz  Oświęcim  niezrzeszony

I

22.

 Piotr  Nagło  Sosnowiec  Solvere Team

I

23.

 Ewelina  Cedzich  Ruda Śląska  niezrzeszona

I

24.

 Ewa  Węgierek  Ruda Śląska  niezrzeszona

I

25.

 Rafał  Żak  Czerwionka Leszczyny  Luxtorpeda Czerwionka

I

26.

 Katarzyna  Żak  Czerwionka Leszczyny  Luxtorpeda Czerwionka

I

27.

 Artur  Pająk  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

28.

 Maciej  Zieliński  Siemianowice Śląskie  Siemianowice Śląskie

I

29.

 Sylwia  Zgoda  Siemianowice Śląskie  Siemianowice Śląskie

I

30.

 Bogusław  Zgoda  Siemianowice Śląskie  Siemianowice Śląskie

I

31.

 Dariusz  Toma  Siemianowice Śląskie  KB "Józefinka" Katowice

I

32.

 Joanna  Lemler  Siemianowice Śląskie  niezrzeszona

I

33.

 Jarosław  Domański  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

34.

 Dariusz  Potuszyński  Czerwionka Leszczyny  niezrzeszony

I

35.

 Marian  Niesler  Bytom  niezrzeszony

I

36.

 Wojciech  Korzusznik  Czerwionka Leszczyny  Luxtorpeda Czerwionka

I

37.

 Marcin  Sznapka  Świętochłowice  MarcinFit Świętochłowice

I

38.

 Adam  Kieruzal  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

39.

 Mirosław  Adamczyk  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

40.

 Wojciech  Jeziorczak  Katowice  niezrzeszona

I

41.

 Robert  Paczkowski  Siemianowice Śląskie  Siemianowice Śląskie

I

42.

 Rafał  Kolankiewicz  Katowice  niezrzeszony

I

43.

 Adam  Pająk  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

I

44.

 Tomasz  Pucek  Chorzów  Stadion Śląski

I

45.

 Edward

 Kurek

 Katowice  TKKF MOSiR Czeladź

I

46.

 Przemysław  Podeszwa  Wodzisław Śląski  niezrzeszony

I

47.

 Anna  Rembierz  Siemianowice Śląskie  niezrzeszona

I

48.

 Beata  Wrońska  Jasło  niezrzeszona

I

49.

 Magdalena  Wrońska  Jasło  niezrzeszona

I

50.

 Katarzyna  Szudy  Ruda Śląska  KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

I

51.

 Andrzej  Kiecal  Siemianowice Śląskie  TOMTEL Siemianowice Śląskie

I

52.

 Jan  Kokot  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

II

53.

 Adrian  Stanik  Siemianowice Śląskie  Night Runners Śląsk

II

54.

 Marek  Bogdoł  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

II

55.

 Ireneusz  Krzon  Ruda Śląska  KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

II

56.

 Magdalena  Krzon  Ruda Śląska  KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

II

57.

 Marek  Mirończuk  Będzin  niezrzeszony

II

58.

 Magdalena  Tkacz  Wojkowice  niezrzeszona

II

59.

 Artur  Żelichowski  Kęty  Zadyszka Oświęcim

II

60.

 Tomasz  Kulpok  Ruda Śląska  KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

II

61.

 Dominik  Supernak  Dąbrowa Górnicza  niezrzeszony

II

62.

 Karolina  Jaworska  Siemianowice Śląskie  niezrzeszona

II

63.

 Marcin  Warkocz  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

II

64.

 Dariusz  Łapot  Katowice  niezrzeszony

II

65.

 Tomasz  Maślanka  Bytom  KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

II

66.

 Anna  Bogusz  Katowice  Biegamy z Sercem.pl

II

67.

 Mariusz  Nastula  Bytom  NIGHT RUNNERS

II

68.

 Kacper  Piech  Biała Podlaska  runonline.pl

II

69.

 Gabriela  Rolka  Nowy Sącz  runonline.pl

II

70.

 Krzysztof  Buroszek  Katowice  SALUD

II

71.

 Anna  Buroszek  Katowice  SALUD

II

72.

 Piotr  Hamela  Chorzów  niezrzeszony

II

73.

 Krzysztof  Hamela  Chorzów  niezrzeszony

II

74.

 Piotr  Wiśniewski  Siemianowice Śląskie  Nonstop Adventure

II

75.

 Grzegorz

 Boberek

 Dąbrowa Górnicza  niezrzeszony

II

76.

 Dariusz  Kuwik Bieruń  niezrzeszony

II

77.

 Marek  Ciszyński  Katowice  START Katowice

II

78.

 Bogusław  Szaton  Czeladź  niezrzeszony

II

79.

 Tadeusz  Sambak  Brzeszcze  Zadyszka Oświęcim

II

80.

 Adam  Frej  Łąka  niezrzeszony

II

81.

 Piotr  Kukla  Piasek  niezrzeszony

II

82.

 Grzegorz  Kukla  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

II

83.

 Tomasz  Rylski  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

II

84.

 Sebastian  Hulin  Katowice  OPTI-YACHTS Crew

II

85.

 Lesław  Bednarczyk  Częstochowa  niezrzeszony

II

86.

 Jarosław  Szlapa  Katowice  niezrzeszony

II

87.

 Bogdan  Cebula  Ruda Śląska  KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

II

88.

 Joanna  Perchaluk  Zakopane  niezrzeszona

II

89.

 Łukasz  Słomiany  Mysłowice  niezrzeszony

II

90.

 Lucjan  Wieczorek  Chorzów  niezrzeszony

II

91.

 Marcin  Zgoda  Siemianowice Śląskie  Siemianowice Śląskie

II

92.

 Kamila  Dudziak  Katowice  Siemianowice Śląskie

II

93.

 Kamil  Królikowski  Siemianowice Śląskie  niezrzeszony

II

94.

 Emilia  Korzusznik  Czerwionka Leszczyny  Luxtorpeda Czerwionka

II

95.

 Barbara  Tomanek  Siemianowice Śląskie  niezrzeszona

II

96.

 Agnieszka  Papciak  Zabrze  Fundacja Iskierka

II

97.

 Janusz  Myśliwczyk  Zabrze  Fundacja Iskierka

II

98.

 Monika  Orłowska  Zabrze  niezrzeszona

II

99.

 Jolanta  Basiaga  Piekary Śląskie  RunBasiagaRun

II

100.

 Krzysztof  Basiaga  Piekary Śląskie  RunBasiagaRun

II

101.

 Jarosław  Piłat  Ruda Śląska  KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

II

102.

 Jacek  Seweryn  Mysłowice  KONKO S.A.

II

-= powrót =-

  Odwiedziło nas 424548 osób © 2007 MOSIR