start drukuj napisz do nas
IX EKOLOGICZNY NOCNY BIEG GODZINNY
XIX BIEG ULICZNY im. Wojciecha Korfantego
Polityka plików cookies
  Dodaj do ulubionych | Ustaw jako startow▒
Ten serwis wymaga wtyczki Flash Player 8 lub nowszej. Kliknij tutaj aby pobraŠ Flasha.

MIKO┼üAJKOWE   ZAWODY   P┼üYWACKIE

     Jak co roku z okazji dnia ┼Üw. Miko┼éaja Miejski O┼Ťrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach  ┼Ül─ůskich zorganizowa┼é Miko┼éajkowe Zawody P┼éywackie. Tegoroczna impreza, kt├│ra mia┼éa miejsce 5 grudnia na basenie Kompleksu Sportowego „Micha┼é” cieszy┼éa si─Ö bardzo du┼╝ym zainteresowaniem.
        W p┼éywackich konkurencjach indywidualnych oraz sztafecie rodzinnej uczestniczy┼éo ponad 140 os├│b. Ka┼╝dy z uczestnik├│w mia┼é do przep┼éyni─Öcia dystans 25, 50 lub 100 m. Sztafeta rodzinna sk┼éadaj─ůca si─Ö z rodzica oraz dziecka mia┼éa do pokonania dystans 2x25 m stylem dowolnym. Zgodnie z za┼éo┼╝eniami mia┼éa to by─ç wsp├│lna zabawa dzieci z rodzicami i tak te┼╝ by┼éo. Basen oblegany by┼é przez mi┼éo┼Ťnik├│w p┼éywania oraz rodzic├│w startuj─ůcych w sztafecie rodzinnej, na widowni zasiedli rodzice, babcie i dziadkowie. Publiczno┼Ť─ç spisa┼éa si─Ö ┼Ťwietnie i gor─ůco dopingowa┼éa wszystkich startuj─ůcych zawodnik├│w.
        Ka┼╝dy z uczestnik├│w p┼éywackiej zabawy otrzyma┼é upominek w postaci czapki ┼Üw. Miko┼éaja, pami─ůtkowy dyplom oraz czekolad─Ö. 


Wyniki poszczeg├│lnych konkurencji:

25 m styl dowolny-dziewczyny    rocznik  2002 i m┼éodsi
1.   Ma┼égorzata Witaszczyk            0:23,63
2.   Wiktoria  Goleszny                   0:24,57
3.   Bogus┼éawa  Majewska              0:24,66
4.   Zuzanna  Nowak                       0:28,31
5.   Julia Bana┼Ť                                0:29,72
6.   Julia  Wolny                              0:31,12
7.   Ma┼égosia Or┼éowska                  0:31,81
8.   Dorota  Giluk                            0:31,88
9.   Weronika  Sobczak                  0:45,47

ep eowug ewug ew


25 m styl dowolny-ch┼éopcy    rocznik 2002 i m┼éodsi

1.   Sieradzki Kamil                         0:21,07
2.   Wiktor Szynawa                        0:22,53
3.   Mateusz Chowaniec                   0:24,25
4.   B┼éa┼╝ej  B┼éoch                              0:25,47
5.   Mateusz  Styperek                     0:27,28
6.   Kamil  Bober                               0:28,03
7.   Jakub  Ma┼éachowski                   0:31,25
8.   Bart┼éomiej  Marek                      0:41,57
9.   Bart┼éomiej  Nowak                     0:42,06

ep eowug ewug ew

25 m styl dowolny-dziewczyny   rocznik 2001 (kl.3) – 2000 (kl.4)

1.   Marta  I┼╝ycka                             0:16,66
2.   Julia  Zaj─ůc-Wi─Öckowska          0:17,02
3.   Wiktoria  Redzimska                 0:17,31
4.   Justyna Waluda                         0:17,50
5.   Agata Grados                             0:17,66
6.   Dominika  Garbarczyk              0:20,87
7.   Natalia Labocha                         0:21,13
8.   Martyna  Lazar                          0:24,19
9.   Marzena  Zdeb                           0:25,18
10. Dominika ┼Üwierczek                 0:26,63
11. Oliwia  Sommer                        0:26,93
12. Natalia  Opara                           0:26,94
13. Zofia  Witaszczyk                      0:27,22
14. Alicja  B┼éaszczuk                       0:27,22
15. Karolina  Nowak                       0:27,91
16. Roksana  Bradzka                     0:29,29
17. Paulina  Fr─ůczek                       0:29,94
18. Martyna  Kukulska                    0:37,13

ep eowug ewug ew

25 m styl dowolny-ch┼éopcy  rocznik 2001 (kl.3) – 2000 (kl.4)

1.   Oskar  Szynawa                         0:16,56
2.   Sebastian Lanuszny                   0:17,94
3.   Pawe┼é  Wyl─Ö┼╝ek                         0:19,18
4.   Jakub  Ka┼éa                                0:19,31
5.   Marek  Wypich                           0:20,38
6.   Kamil  Walentek                        0:21,68
7.   Mateusz  Hojda                          0:22,11
8.   Dominik  Zwyrtek                      0:24,09
9.   B┼éa┼╝ej  Korzeniak                       0:24,84
10. Wojciech  Mazurkiewicz           0:25,38
11. Pawe┼é  Kubusiak                        0:26,03

ep eowug ewug ew

25 m styl grzbietowy – dziewczyny  rocznik 2001 (kl.3) – 2000 (kl.4)

1.  Justyna  Waluda                         0:20,25
2.  Agata  Grados                             0:21,02
3.  Sara  Zug                                    0:21,50
4.  Natalia  Labocha                        0:21,79
5.  Wiktoria  Redzimska                  0:23,32
6.  Oliwia  Sommer                         0:27,03
7.  Natalia  Opara                            0:27,63

ep eowug ewug ew

25 m styl grzbietowy – ch┼éopcy rocznik 2001 (kl.3) – 2000 (kl.4)

1.  Mateusz Hojda                           0:21,63
2.  Jakub  Ka┼éa                                0:22,31
3.  Pawe┼é  Kubusiak                        0:26,87
4.  Pawe┼é  Wyl─Ö┼╝ek                          0:26,90
5.  Mateusz  Styperek                     0:28,00
6.  Dominik Zwyrtek                        0:28,15
7.  B┼éa┼╝ej  Korzeniak                       0:28,85   

ep eowug ewug ew

50 m styl dowolny – dziewczyny rocznik 1999 (kl.5) – 1998 (kl.6)

1.  Martyna  Kurzyca                         0:33,41
2.  Wiktoria  Kolbe                            0:35,57
3.  Karolina Vogtmann                      0:39,72
4.  Klaudia  Rozmus                          0:40,65
5.  Dominika  Bober                          0:46,00
6.  Karolina  Wyl─Ö┼╝ek                       0:53,91
7.  Patrycja  Tomaszewska              0:54,69
8.  Paulina  Reder                             1:03,68
9.  Martyna  Rajska                           1:04,00

ep eowug ewug ew

50 m styl dowolny – ch┼éopcy rocznik 1999 (kl.5) – 1998 (kl.6)

1.  Pawe┼é  Podyma                             0:31,22
2.  Miko┼éaj  Zg├│rski                            0:31,43
3.  Tomasz  Barna┼Ť                            0:34,59
4.   Maciej  Marcinkowski                 0:35,09
5.   Jakub  Putowski                          0:36,72
6.   Pawe┼é  Kulig                                0:38,31
7.   Wiktor  Krawczyk                       0:39,10
8.   Mateusz Skowronek                   0:40,47
9.   Piotr  Szaflik                               0:41,62
10. Kordian  Rybarczyk                    0:46,28
11. Robert  Szcz─Ösny                        0:48,19
12. Jacek  Mazurkiewicz                  0:50,94
13. Andrzej  Zi├│┼ékowski                   0:51,97
14. Kamil  Bara┼äski                          0:54,69
15. Filip  Kowalski                            0:58,84
16. Marcel  Sowa                             1:05,34

ep eowug ewug ew

50 m styl grzbietowy – dziewczyny  rocznik 1999 (kl.5) – 1998 (kl.6)

1.   Wiktoria  Kolber                         0:42,60
2.   Weronika  Knop                         0:43,00
3.   Karolina  Wyl─Ö┼╝ek                      0:55,87
4.   Magda    Sitarz                           1:00,90
5.   Alicja  Dombrawa                      1:04,03
6.   Natalia  Zasazie┼ä                        1:04,60
7.   Dagmara  Kukulska                    1:09,15
8.   Sylwia  Ka┼éuzi┼äska                     1:15,12

ep eowug ewug ew

50 m styl grzbietowy – ch┼éopcy  rocznik 1999 (kl.5) – 1998 (kl.6)

1.   Miko┼éaj  Zg├│rski                         0:37,56
2.   Tomasz  Barna┼Ť                         0:38,85
3.   Pawe┼é  Podyma                          0:38,97
4.   Wiktor  Krawczyk                      0:42,60
5.   Mateusz  Skowronek                 0:47,55
6.   Pawe┼é  Kulig                               0:49,41
7.   Miko┼éaj  Sinacki                         0:55,75
8.   Robert  Szcz─Ösny                       1:02,81
9.   Damian  Szyda                          1:05,88  

ep eowug ewug ew

100 m styl dowolny – kobiety rocznik 1997 (kl.1 gm.) – 1995 (kl.3gm.)

1.   Dorota  Kulig                              1:08,69
2.   Natalia  Dajka                            1:33,47

ep eowug ewug ew


100 m styl dowolny – m─Ö┼╝czy┼║ni rocznik 1997 (kl.1gm.) – 1995 (kl.3gm.)

1.   Marcin  Bula                               1:04,69
2.   Artur  Kopiec                              1:07,22
3.   Amadeusz   Muc                         1:08,12
4.   Rafa┼é  Klimek                              1:12,43
5.   Patryk  Walentek                       1:13,84
6.   Patryk  Korner                            1:18,03
7.   Jakub  Staro┼ä                             1:22,13
8.   Szymon  W├│jcik                         1:26,44

ep eowug ewug ew

100 m styl klasyczny – kobiet rocznik 1997(kl.1gm.)-1995(kl.3gm.)

1.   Dorota  Kulig                              1:35,56
2.   Magdalena  Bala                         2:21,28
3.   Paulina  Wawrzy┼äczok              3:12,40

ep eowug ewug ew

100 m styl klasyczny -m─Ö┼╝czy┼║ni rocznik1997(kl.1gm.)- 1995(kl.3gm.)

1.   Daniel  Walentek                        1:27,44
2.   Marcin  Bula                                1:28,19
3.   Damian  Nowicki                        1:47,78

ep eowug ewug ew

100 m styl dowolny – kobiety rocznik 1994 i starsi

1.   Angelika  Fehler                         1:11,50
2.   Agnieszka  My─çka                      1:14,97
3.   Karolina  Jonik                           1:15,03
4.   Magdalena Ostrowska               1:30,53
5.   Monika ┼üawniczak                     1:35,78

ep eowug ewug ew

100 m styl dowolny – m─Ö┼╝czy┼║ni  rocznik 1994 i starsi

1.   Grzegorz  Holewa                      1:11,84
2.   Wojciech  Du┼Ť                            1:18,40
3.   Grzegorz  Hrycyna                     1:28,35

ep eowug ewug ew

100 m styl klasyczny – kobiety  rocznik 1994 i starsi

1.   Agnieszka  My─çka                      1:34,97
2.   Sylwia  Styperek                       1:56,13

ep eowug ewug ew


100 m styl klasyczny – m─Ö┼╝czy┼║ni rocznik 1994 i starsi

1.   ┼üukasz  J─Ödrzejak                     1:21,19
2.   Jacek  Jasicki                            1:39,59
3.   Aurelian   Ma┼éachowski             1:58,97

ep eowug ewug ew

Sztafeta Rodzina

1.   Miko┼éaj i S┼éawomir Zg├│rski                             0:30,07
2.   Jakub i Sebastian Ka┼éa                                   0:36,72
3.   Julia i Maciej  Zaj─ůc                                        0:36,94
4.   Mateusz i Artur Hojda                                     0:39,75
5.   Sebastian i Kamil Sieradzki                            0:39,78
6.   Ma┼égorzata Leroch i Natalia Opara                 0:42,67
7.   Mateusz i Krzysztof Chowaniec                      0:42,75
8.   Jacek i Dominik Zwyrtek                                0:44,97
9.   Sylwia Ka┼éuzi┼äska i Katarzyna Majewska     0:48,51
10. Aurelian i Kuba  Ma┼éachowski                        0:48,62
11. Sylwia i Mateusz  Styperek                            0:48,90

ep eowug ewug ew

ep eowug ewug ew

ep eowug ewug ew

ep eowug ewug ew

-= powr├│t =-

  Odwiedzi┼éo nas 357643 os├│b ┬ę 2007 MOSIR