Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl
Dobiegły końca zmagania drużyn uczestniczących w XXI Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich. W rozegranym w minioną niedzielę (25.11.) finale zwyciężył zespół „VolleyBeer Team” Katowice, pokonując: „Kadrę Bobrek” Bytom, „Amatorów Tylko z Nazwy” Siemianowice Śląskie oraz „Helenkę” Zabrze.
W tegorocznych zmaganiach uczestniczyło piętnaście zespołów. Drużyny podzielone zostały na cztery grupy rywalizując systemem każdy z każdym. O zajęciu pierwszego miejsca w grupie decydowały wygrane sety, a w przypadku remisu, różnica małych punktów. W minioną niedzielę mistrzowie grup spotkali się w hali Kompleksu Sportowego „Michał” by walczyć o zwycięstwo w całym turnieju.
Niezwykle wyrównany poziom prezentowały drużyny uczestniczące w tegorocznym finale. Ostatecznie ubiegłoroczny triumfator imprezy „VolleyBeer Team”Katowice pokonując „Kadrę Bobrek” oraz „Helenkę” a w ostatnim meczu remisując z „Amatorami Tylko z Nazwy” zapewnił sobie zwycięstwo w całym turnieju.
Nagrody najlepszym drużynom wręczył Dyrektora MOSiR „Pszczelnik” Łukasz Wanot.
F I N A Ł - szybkie przejście do rozpiski spotkań finałowych.
WYNIKI SPOTKAŃ GRUPOWYCH:
GRUPA – A – 11.11.2018 r.
1. „KADRA BOBREK” Bytom 3 9 6:0 150:65 +85
2. „BYLE NIE DO ZERA” Gliwice 3 6 4:2 128:116 +12
3. „PODWÓJNA KRÓTKA” Chorzów 3 3 2:4 116:115 +1
4. „BIG REVOLUTION” Siemianowice Śląskie 3 0 0:6 52:150 -98
BIG REVOLUTION - KADRA BOBREK 0:2 ( 4:25 / 7:25)
BYLE NIE DO ZERA - PODWÓJNA KRÓTKA 2:0 (25:20 / 25:20)
BIG REVOLUTION - BYLE NIE DO ZERA 0:2 (10:25 / 16:25)
KADRA BOBREK - PODWÓJNA KRÓTKA 2:0 (25:16 / 25:10)
BIG REVOLUTION - PODWÓJNA KRÓTKA 0:2 ( 8:25 / 7:25)
KADRA BOBREK - BYLE NIE DO ZERA 2:0 (25:20 / 25:8)
„KADRA BOBREK” Bytom:
Michał Szumowski, Piotr Sztok, Michał Górecki, Piotr Świerc, Arkadiusz Bartosiak, Robert Markewka, Michał Faryna, Dawid Pająk, Adam Koczorek
„BYLE NIE DO ZERA” Gliwice:
Milena Lindner, Magda Oleczek, Tomasz Marek, Bartłomiej Murawski, Wojciech Wolaniuk, Christoph Sachen
„PODWÓJNA KRÓTKA” Chorzów:
Marcelina Tomczyk, Maja Zygmundzik, Karolina Sędzielewska, Aleksandra Widera, Filip Gawenda, Mateusz Gawenda, Michał Kotyczka, Michał Janek, Cezary Werner
„BIG REVOLUTION” Siemianowice Śląskie:
Zuzanna Pieczyk, Karolina Lewicka, Wojciech Skiba, Tomasz Ochelski, Krystian Gesler, Krzysztof Hojka, Łukasz Waloszczyk
GRUPA – B – 11.11.2018 r.
1. „VOLLEYBEER TEAM” Katowice 2 5 4:1 110:102 +8
2. „SAMOGRAJKI” Zabrze 2 4 3:3 112:86 +26
3. „USTAWKA” Głubczyce 2 0 0:4 66:100 - 34
VOLLEYBEER TEAM - SAMOGRAJKI 2:1 (19:25 / 25:23 / 16:14)
SAMOGRAJKI - USTAWKA 2:0 (25:12 / 25:14)
VOLLEYBEER TEAM - USTAWKA 2:0 (25:22 / 25:18)
„VOLLEYBEER TEAM” Katowice:
Kamil Mołczan, Krzysztof Czekała, Patryk Naskręt, Jakub Chudyba, Dominik Musielak, Daniel Kmita, Michał Oleksy, Kuba Wanat, Michał Rączka, Łukasz Wiergowski, Karol Tarnowski, Łukasz Wiergowski, Patryk Majka
„SAMOGRAJKI” Zabrze:
Agata Hankus, Marcin Wyleżuch, Sebastian Nowak, Karol Undas, Michał Kotarski, Dominik Jakuszczonek, Łukasz Ibrom
„USTAWKA” Głubczyce:
Michał Blacha, Jakub Młynartowicz, Wojciech Pentak, Filip Pentak, Sebastian Czajor, Stanisław Stanek
Galeria zdjęć z turnieju eliminacyjnego – GRUPA A i B – 11.11.2018 r. – znajduje się na stronie: http://www.mosir.siemianowice.pl/?xxi-mikolajkowy-turniej-pilki-siatkowej-o-puchar-dyrektora-mosir-%E2%80%9Epszczelnik%E2%80%9D-grupa-a-i-b-11112018-r,462
GRUPA – C – 18.11.2018 r.
1. „AMATORZY TYLKO Z NAZWY” Siemianowice Śląskie 3 9 6:0 150:102 +48
2. KS „VOLLEY” Katowice 3 4 3:3 139:123 +16
3. „SKLEJENI NA SZYBKO” Będzin 3 4 3:3 133:128 +5
4. „ZGRABNE KOTKI” Siemianowice Śląskie 3 0 0:6 81:150 -69
SKLEJENI NA SZYBKO - AMATORZY TYLKO Z NAZWY 0:2 (16:25 / 19:25)
KS VOLLEY - ZGRABNE KOTKI 2:0 (25:15 / 25:10)
SKLEJENI NA SZYBKO - KS VOLLEY 1:1 (23:25 / 25:22)
AMATORZY TYLKO Z NAZWY - ZGRABNE KOTKI 2:0 (25:14 / 25:11)
SKLEJENI NA SZYBKO - ZGRABNE KOTKI 2:0 (25:17 / 25:14)
AMATORZY TYLKO Z NAZWY - KS VOLLEY 2:0 (25:22 / 25:20)
„AMATORZY TYLKO Z NAZWY” Siemianowice Śląskie:
Kamil Królikowski, Paweł Szeja, Piotr Kożuch, Piotr Gagla, Mateusz Mańkowski, Łukasz Kobylski, Szymon Myćka
KS „VOLLEY” Katowice:
Damian Tasakowski, Adam Wójcicki, Maciej Król, Kamil Nowicki, Mateusz Świątek, Łukasz Kaganek, Damian Malczewski, Łukasz Wiąckiewicz
„SKLEJENI NA SZYBKO” Będzin:
Maciej Gawron, Adrian Rybak, Wojciech Madej, Maciej Borzęcki, Paweł Mihailović, Artur Czernik, Piotr Kaleta
„ZGRABNE KOTKI” Siemianowice Śląskie:
Paulina Frączek, Justyna Grund, Mateusz Cieluch, Aleksander Wanot, Mateusz Wójcik, Szczepan Wątor, Wiktor Młynarczyk
GRUPA – D – 18.11.2018 r.
1. „HELENKA” Zabrze 3 9 6:0 150:106 +44
2. „JEDENASTKA” Piekary Śląskie 3 6 4:2 137:104 +33
3. „SKARPETY MIKOŁAJA” Katowice 3 3 2:4 119:140 -21
4. „TOTALNI AMATORZY” Siemianowice Śląskie 3 0 0:6 94:150 -56
TOTALNI AMATORZY - JEDENASTKA 0:2 (12:25 / 11:25)
HELENKA - SKARPETY MIKOŁAJA 0:0 (25:18 / 25:20)
TOTALNI AMATORZY - HELENKA 0:2 (17:25 / 14:25)
JEDENASTKA - SKARPETY MIKOŁAJA 2:0 (25:11 / 25:20)
TOTALNI AMATORZY - SKARPETY MIKOŁAJA 0:2 (17:25 / 23:25)
JEDENASTKA - HELENKA 0:0 (18:25 / 19:25)
„HELENKA” Zabrze:
Krzysztof Kotara, Tomasz Domagała, Rafał Rapp, Adam Cypris, Łukasz Lebek, Wojciech Dziembała, Krzysztof Kołodziej
„JEDENASTKA” Piekary Śląskie:
Wiktor Zborowski, Ireneusz Zoremba, Tomasz Szybalski, Kamil Szybalski, Marcin Olczyk, Łukasz Skalmierski, Krzysztof Kowalczyk, Adam Łata
„SKARPETY MIKOŁAJA” Katowice:
Mateusz Kin, Piotr Kapski, Paweł Jabłoński, Mateusz Jagadziński, Oskar Troska, Aleksander Podenski, Sebastian Penkala, Marek Ostrówka, Szymon Korbal
„TOTALNI AMATORZY” Siemianowice Śląskie:
Kornelia Bekus, Mariola Kowalska, Aleksandra Pisalnik, Alicja Czajor, Kordian Kałuża, Krzysztof Ruminkiewicz, Daniel Krzyżaniak, Marcin Ruminkiewicz, Patryk Popielarz, Mariusz Misielak
Galeria zdjęć z turnieju eliminacyjnego – GRUPA C i D – 18.11.2018 r. – znajduje się na stronie: http://www.mosir.siemianowice.pl/?xxi-mikolajkowy-turniej-pilki-siatkowej-o-puchar-dyrektora-mosir-%E2%80%9Epszczelnik%E2%80%9D-grupa-c-i-d-18112018-r,463
I „VOLLEYBEER TEAM” Katowice 3 5 5:1 150:133 +17
II „KADRA BOBREK” Bytom 3 4 4:2 142:120 +22
III „AMATORZY TYLKO Z NAZWY” Siemianowice Śląskie 3 3 3:3 126:133 - 7
IV „HELENKA” Zabrze 3 0 0:6 121:153 -32
KADRA BOBREK – VOLLEYBEER TEAM 0:2 (19:25 / 23:25)
AMATORZY TYLKO Z NAZWY – HELENKA 2:0 (25:21 / 25:15)
KADRA BOBREK – AMATORZY TYLKO Z NAZWY 2:0 (25:16 / 25:14)
VOLLEYBEER TEAM – HELENKA 2:0 (28:26 / 25:19)
KADRA BOBREK – HELENKA 2:0 (25:22 / 25:18)
VOLLEYBEER TEAM – AMATORZY TYLKO Z NAZWY 1:1 (22:25 / 25:21)
„VOLLEYBEER TEAM” Katowice:
Kamil Mołczan, Krzysztof Czekała, Patryk Naskręt, Jakub Chudyba, Dominik Musielak, Daniel Kmita, Michał Oleksy, Kuba Wanat, Michał Rączka, Łukasz Wiergowski, Karol Tarnowski, Łukasz Wiergowski, Patryk Majka, Dominik Musielak, Patryk Naskręt, Jan Lipski.
„KADRA BOBREK” Bytom:
Michał Szumowski, Piotr Sztok, Michał Górecki, Piotr Świerc, Arkadiusz Bartosiak, Robert Markewka, Michał Faryna, Dawid Pająk, Adam Koczorek, Mirosław Marny, Paweł Głowik, Piotr Balcerzak.
„AMATORZY TYLKO Z NAZWY” Siemianowice Śląskie:
Kamil Królikowski, Paweł Szeja, Piotr Kożuch, Piotr Gagla, Mateusz Mańkowski, Łukasz Kobylski, Szymon Myćka.
HELENKA” Zabrze:
Krzysztof Kotara, Tomasz Domagała, Rafał Rapp, Adam Cypris, Łukasz Lebek, Wojciech Dziembała, Krzysztof Kołodziej, Mateusz Thomeczek, Krystian Kruppa.
Galeria zdjęć z finałowego turnieju – 25.11.2018 r. – znajduje się na stronie: http://www.mosir.siemianowice.pl/?xxi-mikolajkowy-turniej-pilki-siatkowej-o-puchar-dyrektora-mosir-%E2%80%9Epszczelnik%E2%80%9D-final-25112018-r,465