NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 354 Wszystkich: 429921

XV Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny

INFORMACJE SPORTOWE » XV Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny

2020-06-03 10:26

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza do udziału w jubileuszowym XV EKOLOGICZNYM NOCNYM BIEGU GODZINNYM.
Bieg odbędzie się 03 lipca 2020 r. na bieżni stadionu sportowego w Parku Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich. 
Zwycięży zawodnik, który w ciągu 1 godziny pokona najdłuższy dystans.

PROGRAM:
      godz. 20:00 - otwarcie biura zawodów,

      godz. 21:15 - zakończenie weryfikacji zgłoszonych uczestników,
      godz. 21:40 - start biegu godzinnego (I grupa),
      godz. 22:40 - zakończenie biegu,
ok. godz. 22:55 - start biegu godzinnego (II grupa),
      godz. 23:55 - zakończenie biegu,
Ok. 30 min po zakończeniu biegu odbędzie się uroczyste zakończenie zawodów i wręczenie nagród.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.

Współorganizatorami biegu są:
Biuro Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie
Miejski Klub Sportowy „Siemianowiczanka” Siemianowice Śląskie

Zapisy przyjmowane są do dnia 26 czerwca 2020 r. na formularzu zgłoszeniowym: https://goo.gl/forms/cfBvaRt3X1eJBRqj2

 

REGULAMIN >>>DO POBRANIA<<<

 

LISTA  STARTOWA  DOSTĘPNE MIEJSCA 0 / 80
Lista startowa została zamknięta

L.p. Imię Nazwisko Miasto GRUPA
1.  Aleksandra  Bartodziej  Siemianowice Śląskie I
2.  Michał
 Fetler  Katowice I
3.  Marcin   Burczyk  Siemianowice Śląskie I
4.  Michał  Jeżewski  Sosnowiec
I
5.  Wioleta  Ledwoch  Siemianowice Śląskie I
6.  Paweł   Gwóźdź  Siemianowice Śląskie I
7.  Marcin   Ufel  Czeladź I
8.  Katarzyna   Maska  Siemianowice Śląskie I
9.  Marek   Sodowski  Siemianowice Śląskie I
10.  Mateusz   Banaś  Katowice I
11.  Benita  Handler  Siemianowice Śląskie I
12.  Bogna  Gamza  Siemianowice Śląskie I
13.  Jarosław  Domański  Siemianowice Śląskie I
14.  Andrzej   Marcoń  Zawiercie  I
15.  Grzegorz  Szymura  Czerwionka-Leszczyny I
16.  Karolina  Studencka  Żywiec I
17.  Kamil  Kasper  Siemianowice Śląskie I
18.  Dorota  Redzik  Piekary Śląskie I
19.  Tomasz  Kulpok  Ruda Śląska I
20.  Robert  Kęsicki  Katowice I
21.  Tomasz   Palt  Katowice I
22.  Marek  Hołda  Siemianowice Śląskie I
23.  Lucjan  Wieczorek  Chorzów I
24.  Michał  Pioskowik  Siemianowice Śląskie I
25.  Aleksander  Sojka  Siemianowice Śląskie I
26.  Łukasz  Knapek  Siemianowice Śląskie I
27.  Grzegorz  Kukla  Siemianowice Śląskie I
28.  Mateusz  Mucha  Siemianowice Śląskie I
29.  Adam   Buchta  Katowice I
30.  Dariusz  Walukiewicz  Siemianowice Śląskie I
31.  Sylwia  Kurbiel  Siemianowice Śląskie I
32.  Rafał   Kolankiewicz  Katowice I
33.  Sebastian  Jarosz  Siemianowice Śląskie I
34.  Paweł  Gryszka  Chorzów I
35.  Łukasz  Bubała  Siemianowice Śląskie I
36.  Konrad  Łuszcz  Będzin I
37.  Jacek  Seweryn  Mysłowice I
38.  Eugeniusz  Piesiura  Siemianowice Śląskie I
39.  Marian  Łupieżowiec  Knurów I
40.  Bogusław  Zgoda  Siemianowice Śląskie
I
41.  Julia  Morawska  Mysłowice II
42.  Kazimierz  Kordziński  Lubliniec II
43.  Jakub  Glajcar  Wisła II
44.  Mirosław  Nahajowski  Lubliniec II
45.  Daniel  Dragon  Siemianowice Śląskie II
46.  Antoni  Bonk  Kochcice II
47.  Sebastian  Pacoń  Chorzów II
48.  Marcin  Malysa  Chorzów II
49.  Grzegorz  Skworc  Siemianowice Śląskie II
50.  Kamil  Hryckiewicz  Sosnowiec II
51.  Marian  Niesler  Bytom II
52.  Aleksandra  Tuleja  Katowice II
53.  Małgorzata  Wawro  Katowice II
54.  Arkadiusz  Mysiak  Chorzów II
55.  Piotr  Jachimski  Orzesze II
56.  Joanna  Rolnik  Orzesze II
57.  Barbara  Szelest  Mysłowice II
58.  Jan  Milkowski  Świętochłowice II
59.  Anna  Skalska  Bytom II
60.  Krzysztof  Nos  Siemianowice Śląskie II
61.  Damian   Kołodziejczyk  Dąbrowa Górnicza II
62.  Magda   Nos  Siemianowice Śląskie II
63.  Henryk  Kocyba  Lubliniec II
64.  Krzysztof  Krupa  Siemianowice Śląskie II
65.  Magdalena  Krupa  Siemianowice Śląskie II
66.  Paweł  Długosz  Siemianowice Śląskie II
67.  Katarzyna  Pilch  Siemianowice Śląskie II
68.  Mieszko  Maliszewski  Siemianowice Śląskie II
69.  Paweł  Kosek  Tychy II
70.  Mateusz  Muskała  Chorzów II
71.  Łukasz  Buze  Bytom II
72.  Paweł  Bielik  Katowice II
73.  Marcin  Czyżykowski  Świętochłowice II
74.  Martyna  Sochacka  Katowice II
75.  Kamil  Kalus  Siemianowice Śląskie II
76.  Michał  Popławski  Katowice II
77.  Agnieszka  Roner  Siemianowice Śląskie II
78.  Martyna  Dawid  Siemianowice Śląskie II
79.  Ewa  Mikulska  Siemianowice Śląskie II
80.  Patrycja  Zadrużna  Wojkowice II

 

LISTA REZERWOWA

L.p.  Imię  Nazwisko  Miasto
1.  Roberto  Dimiccoli  Racibórz
2.  Aleksander  Zięba  Strzyżowice
3.      
4.