Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza do udziału w jubileuszowym XV EKOLOGICZNYM NOCNYM BIEGU GODZINNYM.
Bieg odbędzie się 03 lipca 2020 r. na bieżni stadionu sportowego w Parku Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich.
Zwycięży zawodnik, który w ciągu 1 godziny pokona najdłuższy dystans.
PROGRAM:
godz. 20:00 - otwarcie biura zawodów,
godz. 21:15 - zakończenie weryfikacji zgłoszonych uczestników,
godz. 21:40 - start biegu godzinnego (I grupa),
godz. 22:40 - zakończenie biegu,
ok. godz. 22:55 - start biegu godzinnego (II grupa),
godz. 23:55 - zakończenie biegu,
Ok. 30 min po zakończeniu biegu odbędzie się uroczyste zakończenie zawodów i wręczenie nagród.
Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.
Współorganizatorami biegu są:
Biuro Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie
Miejski Klub Sportowy „Siemianowiczanka” Siemianowice Śląskie
Zapisy przyjmowane są do dnia 26 czerwca 2020 r. na formularzu zgłoszeniowym: https://goo.gl/forms/cfBvaRt3X1eJBRqj2
LISTA STARTOWA DOSTĘPNE MIEJSCA 0 / 80
Lista startowa została zamknięta
L.p. | Imię | Nazwisko | Miasto | GRUPA |
1. | Aleksandra | Bartodziej | Siemianowice Śląskie | I |
2. | Michał |
Fetler | Katowice | I |
3. | Marcin | Burczyk | Siemianowice Śląskie | I |
4. | Michał | Jeżewski | Sosnowiec |
I |
5. | Wioleta | Ledwoch | Siemianowice Śląskie | I |
6. | Paweł | Gwóźdź | Siemianowice Śląskie | I |
7. | Marcin | Ufel | Czeladź | I |
8. | Katarzyna | Maska | Siemianowice Śląskie | I |
9. | Marek | Sodowski | Siemianowice Śląskie | I |
10. | Mateusz | Banaś | Katowice | I |
11. | Benita | Handler | Siemianowice Śląskie | I |
12. | Bogna | Gamza | Siemianowice Śląskie | I |
13. | Jarosław | Domański | Siemianowice Śląskie | I |
14. | Andrzej | Marcoń | Zawiercie | I |
15. | Grzegorz | Szymura | Czerwionka-Leszczyny | I |
16. | Karolina | Studencka | Żywiec | I |
17. | Kamil | Kasper | Siemianowice Śląskie | I |
18. | Dorota | Redzik | Piekary Śląskie | I |
19. | Tomasz | Kulpok | Ruda Śląska | I |
20. | Robert | Kęsicki | Katowice | I |
21. | Tomasz | Palt | Katowice | I |
22. | Marek | Hołda | Siemianowice Śląskie | I |
23. | Lucjan | Wieczorek | Chorzów | I |
24. | Michał | Pioskowik | Siemianowice Śląskie | I |
25. | Aleksander | Sojka | Siemianowice Śląskie | I |
26. | Łukasz | Knapek | Siemianowice Śląskie | I |
27. | Grzegorz | Kukla | Siemianowice Śląskie | I |
28. | Mateusz | Mucha | Siemianowice Śląskie | I |
29. | Adam | Buchta | Katowice | I |
30. | Dariusz | Walukiewicz | Siemianowice Śląskie | I |
31. | Sylwia | Kurbiel | Siemianowice Śląskie | I |
32. | Rafał | Kolankiewicz | Katowice | I |
33. | Sebastian | Jarosz | Siemianowice Śląskie | I |
34. | Paweł | Gryszka | Chorzów | I |
35. | Łukasz | Bubała | Siemianowice Śląskie | I |
36. | Konrad | Łuszcz | Będzin | I |
37. | Jacek | Seweryn | Mysłowice | I |
38. | Eugeniusz | Piesiura | Siemianowice Śląskie | I |
39. | Marian | Łupieżowiec | Knurów | I |
40. | Bogusław | Zgoda | Siemianowice Śląskie |
I |
41. | Julia | Morawska | Mysłowice | II |
42. | Kazimierz | Kordziński | Lubliniec | II |
43. | Jakub | Glajcar | Wisła | II |
44. | Mirosław | Nahajowski | Lubliniec | II |
45. | Daniel | Dragon | Siemianowice Śląskie | II |
46. | Antoni | Bonk | Kochcice | II |
47. | Sebastian | Pacoń | Chorzów | II |
48. | Marcin | Malysa | Chorzów | II |
49. | Grzegorz | Skworc | Siemianowice Śląskie | II |
50. | Kamil | Hryckiewicz | Sosnowiec | II |
51. | Marian | Niesler | Bytom | II |
52. | Aleksandra | Tuleja | Katowice | II |
53. | Małgorzata | Wawro | Katowice | II |
54. | Arkadiusz | Mysiak | Chorzów | II |
55. | Piotr | Jachimski | Orzesze | II |
56. | Joanna | Rolnik | Orzesze | II |
57. | Barbara | Szelest | Mysłowice | II |
58. | Jan | Milkowski | Świętochłowice | II |
59. | Anna | Skalska | Bytom | II |
60. | Krzysztof | Nos | Siemianowice Śląskie | II |
61. | Damian | Kołodziejczyk | Dąbrowa Górnicza | II |
62. | Magda | Nos | Siemianowice Śląskie | II |
63. | Henryk | Kocyba | Lubliniec | II |
64. | Krzysztof | Krupa | Siemianowice Śląskie | II |
65. | Magdalena | Krupa | Siemianowice Śląskie | II |
66. | Paweł | Długosz | Siemianowice Śląskie | II |
67. | Katarzyna | Pilch | Siemianowice Śląskie | II |
68. | Mieszko | Maliszewski | Siemianowice Śląskie | II |
69. | Paweł | Kosek | Tychy | II |
70. | Mateusz | Muskała | Chorzów | II |
71. | Łukasz | Buze | Bytom | II |
72. | Paweł | Bielik | Katowice | II |
73. | Marcin | Czyżykowski | Świętochłowice | II |
74. | Martyna | Sochacka | Katowice | II |
75. | Kamil | Kalus | Siemianowice Śląskie | II |
76. | Michał | Popławski | Katowice | II |
77. | Agnieszka | Roner | Siemianowice Śląskie | II |
78. | Martyna | Dawid | Siemianowice Śląskie | II |
79. | Ewa | Mikulska | Siemianowice Śląskie | II |
80. | Patrycja | Zadrużna | Wojkowice | II |
LISTA REZERWOWA
L.p. | Imię | Nazwisko | Miasto |
1. | Roberto | Dimiccoli | Racibórz |
2. | Aleksander | Zięba | Strzyżowice |
3. | |||
4. | |
|
|