NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 351 Wszystkich: 429918

XV edycja Akcji „SUPERPŁYWAK”

INFORMACJE SPORTOWE » XV edycja Akcji „SUPERPŁYWAK”

2021-12-10 12:56

  

Dobiega końca XV edycja Akcji „SUPERPŁYWAK” organizowanej na basenie Kompleksu Sportowego "Michał" przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich.

Ponad 270 miłośników pływania, regularnie korzystając z basenu i pokonując kolejne kilometry zbliża się do uzyskania wyznaczonych na 2021 rok limitów.

Biorąc pod uwagę, że przez dłuższy czas, ze względu na panujące obostrzenia basen był niedostępny, limity zostają zmniejszone.

Każda osoba, która do końca roku, pokona odpowiednio dystanse: 40 km, 90 km lub150 km, uzyska tytuł brązowego, srebrnego lub złotego "Superpływaka 2021".

Mamy nadzieję, że przez te kilka tygodni jakie pozostały do końca roku, wielu pływakom uda się osiągnąć wyznaczone limity.

Lista uczestników oraz pokonany dystans >>>DO POBRANIA<<<

Lista uczestników oraz pokonany dystans po zmianie limitów >>>DO POBRANIA<<<