NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 6 Wszystkich: 457411

Wtorki Biegowe - Maraton na Raty

AKTUALNOŚCI » Wtorki Biegowe - Maraton na Raty

2022-06-21 11:39

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza miłośników biegania i Nordic Walking do udziału w trzynastej edycji wakacyjnej imprezy rekreacyjnej pod nazwą "Wtorki Biegowe - Maraton na Raty".

Zabawa polega na pokonaniu dystansu 5,5 kilometrów podczas każdego biegu na pętli wokół Parku Pszczelnik, Pola Golfowego oraz Stawu Rzęsa.

Aby wziąć udział w imprezie należy przyjść do Parku Pszczelnik w kolejne wtorki począwszy od 28 czerwca 2022 r., zapoznać się z regulaminem  oraz  wypełnić   formularz zgłoszeniowy.

W przypadku dzieci i młodzieży do lat 18 konieczna jest pisemna zgoda prawnego opiekuna - formularz zgłoszeniowy.

Start biegu nastąpi o godz.17.30. 

Łącznie impreza obejmie 10 kolejnych wtorków a dodatkowym terminem jest "Bieg Lata", organizowany 02 lipca 2022 r. o godz. 11.00.

Wszyscy uczestnicy, którzy w cyklu biegów pokonają dystans minimum 42.195 m otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz medal.

Serdecznie zapraszamy do udziału !   

 LISTA STARTOWA 2022      

 

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość 28.06 02.07
Bieg
Lata
05.07 12.07 19.07 26.07 02.08 09.08 16.08 23.08 30.08
   Liczba  uczestników    125   87 124 122 117 119        
1.  Antosiewicz  Bogdan  Czeladź   X X X X X X X        
2.  Antosiewicz  Bogusława  Czeladź X X X X X X          
3.  Bałaziński  Paweł  Mysłowice   X X X     X        
4.  Bargieł  Magdalena  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
5.  Bereszko  Waldemar  Sosnowiec     X     X X        
6.  Białas  Oliwia  Siemianowice Śląskie   X X X X X X        
7.  Biela  Andrzej  Bytom         X            
8.  Bober  Aleksandra  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
9.  Boroń  Krystian  Katowice     X                
10.  Breguła  Andrzej  Siemianowice Śląskie X X   X X            
11.  Breguła  Łukasz  Siemianowice Śląskie X X   X X            
12.  Brol  Marcin  Katowice       X   X          
13.  Brzeziński  Piotr  Siemianowice Śląskie X X X     X X        
14.  Brzytwa  Mirosław  Siemianowice Śląskie X X X X   X X        
15.  Buzowska  Sylwia  Nowodworze       X              
16.  Chomentowski  Szymon  Czeladź X X X       X        
17.  Denis  Krzesimir  Siemianowice Śląskie             X        
18.  Denis  Przemysław  Siemianowice Śląskie             X        
19.  Domański  Radosław  Katowice X   X X X X X        
20.  Domin  Krystyna  Siemianowice Śląskie   X     X            
21.  Dunal  Małgorzata  Siemianowice Śląskie X X   X X X X        
22.  Dworniczak  Iwona  Siemianowice Śląskie X X X X X   X        
23.  Dziano  Łukasz  Siemianowice Śląskie X   X X X            
24.  Dzikiewicz  Beata  Chorzów X X   X X   X        
25.  Dzikiewicz  Jerzy  Chorzów X X   X     X        
26.  Fijałkowska  Julia  Siemianowice Śląskie     X X X X X        
27.  Fijałkowska  Katarzyna  Siemianowice Śląskie     X X X X X        
28.  Fijałkowski  Dawid  Siemianowice Śląskie     X X X X X        
29.  Fiuk  Iwona  Siemianowice Śląskie X X X X X   X        
30.  Frycz-Warkocz  Maria  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
31.  Fusik  Oliwi  Siemianowice Śląskie X X   X   X X        
32.  Fusik  Zofia  Siemianowice Śląskie X X   X   X X        
33.  Fusik  Zuzanna  Siemianowice Śląskie X     X   X X        
34.  Gronowski  Dariusz  Bytom         X            
35.  Gruszka  Marian  Mysłowice X   X X X X X        
36.  Gruszka  Rafał  Bytom X   X X X X X        
37.  Hanysek  Anna  Piekary Śląskie X X   X X   X        
38.  Idzikowska  Angelika  Ruda Śląska X X   X X X X        
39.  Idzikowski  Adam  Ruda Śląska X X   X X X X        
40.  Idzikowski  Aleksander  Ruda Śląska X X   X X X X        
41.  Jabłonka  Romuald  Siemianowice Śląskie         X            
42.  Jakubowski  Dominik  Siemianowice Śląskie X X X X X            
43.  Jankowski  Henryk  Katowice X   X X X X X        
44.  Jarosz  Agata  Siemianowice Śląskie   X   X X X X        
45.  Jarosz  Marian  Mysłowice X X X X X X X        
46.  Jedruś  Olgierd  Mysłowice           X X        
47.  Jędrusik  Makary  Siemianowice Śląskie       X              
48.  Kamińska  Gabriela  Wymysłów X                    
49.  Kapica  Małgorzata  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
50.  Kądziołka  Patrycja  Siemianowice Śląskie X X   X X X X        
51.  Kądziołka  Paulina  Siemianowice Śląskie X X   X X X X        
52.  Kądziołka  Paweł  Siemianowice Śląskie X X   X X X X        
53.  Knaś  Łukasz  Piekary Śląskie X   X X X X X        
54.  Kobylska  Estera  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
55.  Kobylska  Roksana  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
56.  Kobylski  Dariusz  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
57.  Kokot  Jan  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
58.  Kostyra  Agata  Siemianowice Śląskie   X   X X X X        
59.  Kozłowski  Jacek  Chorzów X     X X            
60.  Krupa  Krzysztof  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
61.  Krzysztofik  Ryszard  Siemianowice Śląskie X X   X X X X        
62.  Kuchta  Bożena  Siemianowice Śląskie   X X X X X X        
63.  Kuchta  Emilia  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
64.  Kuchta  Rafał  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
65.  Kuminek  Magdalena  Katowice       X X X X        
66.  Kurek  Edward  Katowice X X X X X X X        
67.  Kuśnierczuk  Krystian  Siemianowice Śląskie X X     X X X        
68.  Kuśnierczuk  Mateusz  Siemianowice Śląskie X X     X X X        
69.  Kuśnierczuk  Piotr  Siemianowice Śląskie X X       X          
70.  Labe  Andrzej  Czeladź       X X X X        
71.  Lata  Beata  Siemianowice Śląskie X X   X X X X        
72.  Legomiński  Werner  Mysłowice X X X   X X X        
73.  Łazarz  Grzegorz  Tarnowskie Góry         X X X        
74.  Łączyk  Barbara  Czeladź       X X X X        
75.  Łączyk  Jerzy  Czeladź       X X X X        
76.  Łogiewa  Andrzej  Katowice X X X X X X X        
77.  Łuczak  Marcin  Siemianowice Śląskie X X   X X X X        
78.  Maciejewski  Marek  Mysłowice X X X X X X X        
79.  Madej  Marek  Chorzów X X X X X X X        
80.  Majchrzyk  Dorota  Czeladź X X X X X X          
81.  Majchrzyk  Olaf  Czeladź X X X X X X X        
82.  Maliszewski  Mieszko  Siemianowice Śląskie   X X   X X          
83.  Micuda  Jan  Mysłowice X X X X X X X        
84.  Mika  Adam  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
85.  Milkowski  Jan  Siemianowice Śląskie X X     X X X        
86.  Mioduszewski  Tomasz  Mikołów X                    
87.  Mrowiec  Damian  Wojkowice X     X X X X        
88.  Nastuła  Mariusz  Bytom             X        
89.  Niedbała  Gabriela  Siemianowice Śląskie X   X X X X X        
90.  Niemiec-Kądziołka  Aleksandra  Siemianowice Śląskie X X   X X X X        
91.  Niesler  Alfred  Ruda Śląska         X            
92.  Oczkowicz  Michał  Siemianowice Śląskie   X   X   X          
93.  Ogon  Alicja  Siemianowice Śląskie             X        
94.  Okoń  Hanna  Siemianowice Śląskie X X                  
95.  Ożóg  Paweł  Czeladź             X        
96.  Pająk  Marek  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
97.  Paradowska  Małgorzata  Siemianowice Śląskie X X   X   X X        
98.  Pasoń  Daniel  Siemianowice Śląskie X X   X X   X        
99.  Pawelec  Rafał  Wojkowice X     X X X X        
100.  Pęcherczyk  Anna  Czeladź X X X X   X          
101.  Pierzchała  Magda  Mysłowice X   X X X            
102.  Piętka  Radosław  Sosnowiec       X              
103.  Pilarczyk  Łukasz  Katowice X   X X X X X        
104.  Pleszak  Joanna  Siemianowice Śląskie X                    
105.  Pleszak  Leon  Siemianowice Śląskie X                    
106.  Pleszak  Michał  Siemianowice Śląskie X X     X   X        
107.  Pleszak  Tymon  Siemianowice Śląskie X                    
108.  Powietrzyński  Robert  Siemianowice Śląskie     X                
109.  Puchała  Ewelina  Katowice X   X X X X X        
110.  Pyrchała  Grzegorz  Siemianowice Śląskie X X X                
111.  Pytel  Aleksandra  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
112.  Rączka  Piotr  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
113.  Roner  Agnieszka  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
114.  Roner  Przemysław  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
115.  Seget  Ewa  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
116.  Seget  Marek  Chorzów X X X X              
117.  Siemiątkowska  Anna  Mysłowice       X X X X        
118.  Sikoń  Marek  Wielka Wieś       X              
119.  Siupka  Małgorzata  Mysłowice X X     X X X        
120.  Skalskyi  Viktor  Lwów X                    
121.  Skorupa  Łukasz  Siemianowice Śląskie X X   X     X        
122.  Skworc  Betina  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
123.  Skworc  Damian  Siemianowice Śląskie X X X X   X X        
124.  Skworc  Grzegorz  Siemianowice Śląskie X X X X   X X        
125.  Skworc  Kamila  Siemianowice Śląskie X X X X   X X        
126.  Skworc  Michał  Siemianowice Śląskie X X X X   X X        
127.  Sojka  Robert  Chorzów X X                  
128.  Sokołowska  Barbara  Siemianowice Śląskie X X     X X X        
129.  Spałek  Gabriela  Siemianowice Śląskie   X     X X X        
130.  Spandel  Izabela  Siemianowice Śląskie       X     X        
131.  Stajer  Tomasz  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
132.  Staszewska  Marzena  Ruda Śląska X X X X X            
133.  Stogowski  Grzegorz  Chorzów       X X   X        
134.  Strzałkowski  Julian  Siemianowice Śląskie   X X X              
135.  Strzebińczyk  Iwona  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
136.  Szastak  Daniel  Czeladź X                    
137.  Szklorz  Sylwester  Katowice X X X X X            
138.  Szmigiel  Dariusz  Mysłowice X X   X   X          
139.  Szmit  Jerzy  Siemianowice Śląskie X X X X X X X        
140.  Szydzina  Mariusz  Katowice X X X X X X X        
141.  Szyguła  Anna  Katowice X X X   X   X        
142.  Ścibisz  Bogdan  Sosnowiec X X   X X   X        
143.  Świerc  Grażyna  Siemianowice Śląskie X X X   X X X        
144.  Tobor  Olaf  Piekary Śląskie             X        
145.  Tomanek  Katarzyna  Siemianowice Śląskie X X   X X   X        
146.  Troncik  Katarzyna  Siemianowice Śląskie X     X X X          
147.  Trybek  Wanda  Czeladź X X X X X X X        
148.  Ufel  Marcelina  Czeladź X     X X            
149.  Ufel  Milena  Czeladź X       X            
150.  Uriga  Anna  Siemianowice Śląskie       X              
151.  Vergunst  Marc  Delfi – Holandia       X              
152.  Warkocz  Amelia  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
153.  Warkocz  Marcin  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
154.  Warkocz  Miłosz  Siemianowice Śląskie X X X X X X          
155.  Warwas  Lena  Siemianowice Śląskie X       X X X        
156.  Warwas  Martyna  Siemianowice Śląskie X       X X X        
157.  Welm  Grzegorz  Częstochowa X   X X X X X        
158.  Wilk  Tadeusz  Sosnowiec X X   X X X X        
159.  Wiltosiński  Konrad  Siemianowice Śląskie   X X   X X X        
160.  Witor  Klaudia  Siemianowice Śląskie   X X X X X X        
161.  Witor  Marek  Siemianowice Śląskie   X X X X X X        
162.  Włusek  Piotr  Sosnowiec X X X     X X        
163.  Woźniak  Czesława  Siemianowice Śląskie X       X X X        
164.  Woźniak  Ewelina  Siemianowice Śląskie X       X X X        
165.  Wójcikiewicz  Joanna  Mysłowice X                    
166.  Zabawa  Roman  Siemianowice Śląskie X X X X   X X        
167.  Zapiór  Maciej  Bytom             X        
168.  Zapiór  Marek  Bytom             X        
169.  Zaradna- Szymańska  Iwona  Siemianowice Śląskie   X   X X X X        
170.  Zgoda  Bogusław  Siemianowice Śląskie       X X X X        
171.  Ziętek  Ewa  Sosnowiec       X   X          
172.  Zjuzin  Arseni  Siemianowice Śląskie           X          
173.  Zygmunt  Kajetan   Warszawa           X          
174.  Żebrowska  Matylda  Mysłowice X   X X X X X        
175.  Żebrowska  Weronika  Mysłowice X   X X X X X        
176.  Żemełka  Agnieszka  Siemianowice Śląskie X   X   X            
177.  Żemełka  Marlena  Siemianowice Śląskie X   X   X X X        
178.  Żerek  Damian  Katowice   X X X X   X        
179.                            
180.                            
181.                            
182.                            
183.                            
184.                            
185.