NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 119 Wszystkich: 444783

Wtorki Biegowe - Maraton na Raty

INFORMACJE SPORTOWE » Wtorki Biegowe - Maraton na Raty

2021-06-18 08:29

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza miłośników biegania i Nordic Walking do udziału w wakacyjnej imprezie rekreacyjnej pod nazwą "Wtorki Biegowe - Maraton na Raty".

Zabawa polega na pokonaniu dystansu 5,5 kilometrów podczas każdego biegu na pętli wokół Parku Pszczelnik, Pola Golfowego oraz Stawu Rzęsa.

Aby wziąć udział w imprezie należy przyjść do Parku Pszczelnik w kolejne wtorki począwszy od 29 czerwca 2021 r., zapoznać się z regulaminemwypełnić formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie COVID-19.

W przypadku dzieci i młodzieży do lat 18 konieczna jest pisemna zgoda prawnego opiekuna - formularz zgłoszeniowy.

Start biegu nastąpi o godz.17.30. 

Łącznie impreza obejmie 10 kolejnych wtorków a dodatkowym terminem jest "Bieg Lata", organizowany 10 lipca 2021 r. o godz. 11.00.

Wszyscy uczestnicy, którzy w cyklu biegów pokonają dystans minimum 42.195 m otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz medal.

Serdecznie zapraszamy do udziału !   

LISTA STARTOWA 2021  

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość 29.06 06.07 10.07 
Bieg 
La
ta
13.07 20.07 27.07 03.08 10.08 17.08 24.08 31.08
   Liczba  uczestników    124 132   136 137 144 151 128 136 93  106
1.  Antosiewicz  Bogdan  Czeladź X X X X X X X X X    
2.  Antosiewicz  Bogusława  Czeladź X X X X   X X X X    
3.  Bargieł  Magdalena  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X X X
4.  Baryluk  Beniamin  Czeladź X X       X X        
5.  Bącol  Arkadiusz  Siemianowice Śląskie X                    
6.  Bereszko  Waldemar  Sosnowiec X         X X X X X  
7.  Berowska  Patrycja  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X   X
8.  Bober-Ogon  Betina  Siemianowice Śląskie X     X X X X X   X X
9.  Breguła  Andrzej  Siemianowice Śląskie X X X X   X X X X   X
10.  Breguła  Łukasz  Siemianowice Śląskie X X X X   X X X X   X
11.  Brzeziński  Piotr  Siemianowice Śląskie X X X     X X   X X X
12.  Ciesielska  Sylwia  Siemianowice Śląskie X X     X X X X X X  
13.  Dębska  Oliwia  Siemianowice Śląskie X X       X X     X  
14.  Domin  Krystyna  Siemianowice Śląskie X X X   X X X X X   X
15.  Domin  Piotr  Siemianowice Śląskie X X X   X X X X X   X
16.  Domin  Rozalia  Siemianowice Śląskie X X X   X X X X X   X
17.  Fijałkowska  Julia  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X X X X
18.  Fijałkowska  Katarzyna  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X X X X
19.  Fijałkowski  Dawid  Siemianowice Śląskie X X   X X   X X X X X
20.  Gorzała  Bartosz  Czeladź X     X X X X X X X  
21.  Gruszka  Marian  Mysłowice X X X X X X X X X X X
22.  Gruszka  Rafał  Będzin X X   X X X X X X X X
23.  Hanysek  Anna  Piekary Śląskie X   X X X X X X X   X
24.  Herman  Ireneusz  Siemianowice Śląskie X                 X  
25.  Idzikowska  Angelika  Ruda Śląska X X X X X   X X X   X
26.  Idzikowski  Aleksander  Ruda Śląska X X X X X   X X X   X
27.  Idzikowski  Adam  Ruda Śląska X X X X X   X X X   X
28.  Jakubowski  Dominik  Siemianowice Śląskie X   X X X            
29.  Jarosz  Agata  Siemianowice Śląskie X X X X X   X   X X X
30.  Kasperczyk  Joanna  Siemianowice Śląskie X X X       X X X X X
31.  Kinel  Agnieszka  Siemianowice Śląskie X X X X X X     X X X
32.  Kobylska  Estera  Siemianowice Śląskie X     X X X X X X   X
33.  Kobylska  Roksana  Siemianowice Śląskie X     X X X X X X X X
34.  Kobylski  Dariusz  Siemianowice Śląskie X     X X X X   X X X
35.  Koścień  Joanna  Tarnowskie Góry X X X     X X X X   X
36.  Kozłowski  Jacek  Chorzów X X X   X X X X X   X
37.  Krepa  Tomasz  Czeladź X                    
38.  Krzysztofik  Ryszard  Siemianowice Śląskie X X X X X X X   X   X
39.  Kuchta  Emila  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X X    
40.  Kuchta  Rafał  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X X    
41.  Kuchta  Bożena  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X X    
42.  Kuśnierczuk  Krystian  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X     X
43.  Kuśnierczuk  Mateusz  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X     X
44.  Labe  Andrzej  Czeladź X X X     X X        
45.  Legomiński  Werner  Mysłowice X X X X X X X X X X X
46.  Litwiński  Jan  Siemianowice Śląskie X   X X   X X X      
47.  Łapińska-Turocha  Izabela  Niezdara X   X X X X X X     X
48.  Łazarz  Grzegorz  Tarnowskie Góry X X X X X X X X     X
49.  Łogiewa  Andrzej  Katowice X X X X X X X X X X X
50.  Maciejewski  Marek  Mysłowice X X X X X X X X X X X
51.  Madej  Marek  Chorzów X X X   X X X X   X  
52.  Maj  Joanna  Siemianowice Śląskie X X X X X   X X X   X
53.  Majcherczyk  Krzysztof  Sosnowiec X X X X   X X X     X
54.  Makar  Nikola  Chorzów X X X   X           X
55.  Maliszewski  Mieszko  Siemianowice Śląskie X X   X X X     X X X
56.  Malotta  Konrad  Siemianowice Śląskie X X X   X X   X X X X
57.  Masłowski  Marek  Mysłowice X                    
58.  Michalski  Mateusz  Siemianowice Śląskie X                    
59.  Micuda  Jan  Mysłowice X X X X X X X X X X X
60.  Mika  Adam  Siemianowice Śląskie X X   X   X X        
61.  Milkowski  Jan  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X   X
62.  Minor  Zuzanna  Czeladź X   X X X X X X X    
63.  Mól  Wioletta  Czeladź X X X     X X X X X X
64.  Mrowiec  Damian  Wojkowice X X X X X X X X X X X
65.  Mucha  Mateusz  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X X X  
66.  Nalepa  Anna  Wojkowice X                    
67.  Nos  Magda  Siemianowice Śląskie X X X X     X X X   X
68.  Nos  Hanna  Siemianowice Śląskie X X X                
69.  Nowak  Krystyna  Czeladź X X X X X X X X      
70.  Oczkowic  Michał  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X     X
71.  Ogon  Alicja  Siemianowice Śląskie X X   X X   X X   X X
72.  Paradowski  Krzysztof  Katowice X X                  
73.  Pawelec  Rafał  Wojkowice X X X X X X X X X    
74.  Pęcherczyk  Anna  Czeladź X   X X X X     X X X
75.  Piętka  Radosław  Sosnowiec X       X   X X      
76.  Puchała  Ewelina  Katowice X X   X X   X X X   X
77.  Pyrchała  Grzegorz  Siemianowice Śląskie X     X X X          
78.  Pytel  Janusz  Sosnowiec X X X X X   X X X X X
79.  Ratała  Helena  Będzin X                    
80.  Roner  Przemysław  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X     X
81.  Roner  Agnieszka  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X     X
82.  Rydel  Amelia  Katowice X X       X X X X X  
83.  Schabek  Łukasz  Czeladź X X   X X X X X X   X
84.  Seget  Ewa  Siemianowice Śląskie X   X X X X   X X X X
85.  Seget  Marek  Chorzów X   X X X X X     X X
86.  Siupka  Małgorzata  Mysłowice X           X X      
87.  Skoczylas  Piotr  Chorzów X X   X   X X X X X X
88.  Skoczylas  Paweł  Chorzów X   X X   X X X X X X
89.  Skoczylas  Tomasz  Chorzów X X                  
90.  Skworc  Damian  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X X X X
91.  Skworc  Grzegorz  Siemianowice Śląskie X X   X X X X X   X X
92.  Skworc  Betina  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X X   X
93.  Stefurak  Agata  Psary X     X              
94.  Stogowski  Grzegorz  Chorzów X   X X     X X X X X
95.  Strzebińczyk  Iwona  Siemianowice Śląskie X X X   X X X   X X X
96.  Szostak  Daniel  Czeladź X X X X X X     X    
97.  Szydzina  Mariusz  Katowice X X   X X X X X X X  
98.  Szyguła  Basia  Katowice X X   X X X   X      
99.  Szymkowski  Krzysztof  Częstochowa X               X    
100.  Ścibisz  Bogdan  Sosnowiec X X X X X X X X X X X
101.  Ścibisz  Marta  Czeladź X X   X X X          
102.  Troncik  Katarzyna  Siemianowice Śląskie X X X X X X X     X X
103.  Ufel  Marcin  Czeladź X X   X X X     X X X
104.  Ufel  Milena  Czeladź X X     X       X    
105.  Urbańczyk  Bartosz  Bytom X X   X              
106.  Urbańczyk  Aleksandra  Siemianowice Śląskie X X   X              
107.  Urbańczyk  Grzegorz  Siemianowice Śląskie X X   X              
108.  Warkocz  Miłosz  Siemianowice Śląskie X X     X X X   X X X
109.  Warkocz  Marcin  Siemianowice Śląskie X X     X X X   X X X
110.  Warwas  Lena  Siemianowice Śląskie X X X   X X     X X X
111.  Warwas  Martyna  Siemianowice Śląskie X X X   X X     X X X
112.  Wilczek  Ewa  Sosnowiec X X X X   X X X X X X
113.  Wilk  Tadeusz  Sosnowiec X X X X X X X X X X X
114.  Wiltosiński  Konrad  Siemianowice Śląskie X     X X X X X X X X
115.  Wojtyczko  Dorota  Ruda Śląska X X X X X X X X     X
116.  Woźniak  Ewelina  Siemianowice Śląskie X X X   X X     X X X
117.  Woźniak  Czesława  Siemianowice Śląskie X X   X X X     X X X
118.  Wrzosek  Patryk  Czeladź X X   X X X X X X    
119.  Wrzosek  Karolina  Czeladź X                    
120.  Zacka  Monika  Siemianowice Śląskie X X X X X X X X      
121.  Zaradna-Szymańska  Iwona  Siemianowice Śląskie X                    
122.  Zgoda  Bogusław  Siemianowice Śląskie X X X       X X X X X
123.  Zinczenko  Vitaliy  Kijów X X   X X X X X X X X
124.  Ziółek  Monika  Siemianowice Śląskie X X X X X X     X   X
125.  Zydek  Ewa  Będzin X X   X   X          
126.  Bober  Aleksandra  Siemianowice Śląskie   X   X X X X X X X X
127.  Brzytwa  Mirosław  Siemianowice Śląskie   X X X X X   X X X  
128.  Dzikiewicz  Jerzy  Chorzów   X X X X X X X X X X
129.  Dzikiewicz  Beata  Chorzów   X X X X X X X X X  
130.  Hajczuk  Anna  Siemianowice Śląskie   X X                
131.  Jankowski  Henryk  Katowice   X   X X X X X X X  
132.  Jarosz  Marian  Mysłowice   X X X X X X   X X X
133.  Kądziołka  Paulina  Siemianowice Śląskie   X   X X X X X X X X
134.  Krupanek  Izabela  Siemianowice Śląskie   X   X X X X X X   X
135.  Kubisz  Joanna  Katowice   X   X     X X X    
136.  Kurek  Edward  Katowice   X X X X X X X X X X
137.  Kuminek  Magdalena  Siemianowice Śląskie   X   X X X X   X X X
138.  Lata  Beata  Siemianowice Śląskie   X X   X X X X X    
139.  Majka  Grzegorz  Sosnowiec   X   X   X          
140.  Masłoń  Olga  Myszków   X                  
141.  Michno  Paulina  Sosnowiec   X   X X X X X X   X
142.  Mirek  Dawid  Katowice   X   X X   X X X    
143.  Moj  Anna  Chorzów   X X X X X X   X X X
144.  Niemiec-Kądziołka  Aleksandra  Siemianowice Śląskie   X   X X X X X X X X
145.  Pająk  Marek  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X X  
146.  Pająk  Klaudia  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X    
147.  Pendolski  Franciszek  Katowice   X X X X X X X X    
148.  Pierzchała  Magda  Mysłowice   X   X X X   X X X X
149.  Przybylski  Tomasz  Sosnowiec   X     X   X   X    
150.  Pytel  Aleksandra  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X X X
151.  Skorupa  Łukasz  Siemianowice Śląskie   X X X X X X X X X X
152.  Sojka  Robert  Chorzów   X X X X X X X X    
153.  Szklorz  Sylwester  Katowice   X   X X X X X X X X
154.  Szmigiel  Dariusz  Mysłowice   X X   X     X X    
155.  Śledzińska  Lena  Ruda Śląska   X X                
156.  Taisner  Milena  Ruda Śląska   X X X X     X X X X
157.  Taisner  Aleksandra  Ruda Śląska   X X X X     X X X X
158.  Tomanek  Katarzyna  Siemianowice Śląskie   X X X   X     X X  
159.  Tomaszewski  Jakub  Czeladź   X     X            
160.  Trybek  Wanda  Czeladź   X X X X X X X X X X
161.  Ufel  Marcelina  Czeladź   X   X X X       X  
162.  Wiekieta  Marek  Siemianowice Śląskie   X X X X   X   X X X
163.  Włusek  Piotr  Sosnowiec   X       X X X X X  
164.  Zgoda  Joanna  Siemianowice Śląskie   X         X X X    
165.  Żebrowska  Weronika  Mysłowice   X X X X           X
166.  Borszcz  Monika  Siemianowice Śląskie       X   X          
167.  Fiuk  Iwona  Siemianowice Śląskie       X X X X X X X X
168.  Fusik  Krzysztof  Siemianowice Śląskie       X   X          
169.  Fusik  Oliwia  Siemianowice Śląskie       X X X X X X X X
170.  Fusik  Zuzanna  Siemianowice Śląskie       X X X X X X X X
171.  Kapa  Tomasz  Sosnowiec       X              
172.  Knaś  Łukasz  Piekary Śląskie       X X X     X    
173.  Kuśnierczuk  Justyna  Siemianowice Śląskie       X              
174.  Kuśnierczuk  Piotr  Siemianowice Śląskie       X              
175.  Nowak  Adam  Sosnowiec       X   X X X      
176.  Ptak  Kamil  Siemianowice Śląskie       X              
177.  Skoczylas  Krystyna  Chorzów     X X   X X X X X X
178.  Szastak  Mateusz  Czeladź       X   X          
179.  Szewczyk-Śliwa  Beata  Piekary Śląskie     X X   X          
180.  Świerc  Grażyna  Siemianowice Śląskie     X X X X X X X X X
181.  Turek  Adrian  Siemianowice Śląskie     X X X X X X X X  
182.  Urbańczyk  Mirosław  Bytom       X              
183.  Wiekieta  Helena  Siemianowice Śląskie     X X     X        
184.  Zabawa  Małgorzata  Dąbrowa Górnicza     X X         X X  
185.  Zabawa  Roman  Siemianowice Śląskie     X X X X X X X X X
186.  Zabawa-Wiór  Kamila  Dąbrowa Górnicza     X X              
187.  Żemełka  Agnieszka  Siemianowice Śląskie       X X X X X X X X
188.  Hołda  Aleksandra  Siemianowice Śląskie         X   X   X    
189.  Jęduś  Olgierd  Mysłowice         X   X   X    
190.  Kęsicki  Robert  Katowice         X            
191.  Macioszek  Łukasz  Katowice         X X       X  
192.  Nastuła  Mariusz  Bytom         X            
193.  Smolorz  Anna  Siemianowice Śląskie         X            
194.  Smolorz  Michał  Siemianowice Śląskie         X            
195.  Strzałkowski  Julian  Siemianowice Śląskie     X   X X X X X    
196.  Welm  Grzegorz  Częstochowa         X   X X      
197.  Wizner  Czesław  Mysłowice     X   X   X X      
198.  Żak  Dawid  Czeladź     X   X            
199.  Żebrowska  Matylda  Mysłowice         X X X       X
200.  Dziano  Łukasz  Siemianowice Śląskie           X X X X    
201.  Gruchała  Anna  Siemianowice Śląskie           X X   X    
202.  Kapica  Małgorzata  Siemianowice Śląskie           X X        
203.  Nos  Aleksander  Siemianowice Śląskie           X X        
204.  Nos  Ksawery  Siemianowice Śląskie           X X        
205.  Nos  Łukasz  Siemianowice Śląskie           X X        
206.  Nowakowski  Jacek  Siemianowice Śląskie           X          
207.  Staszewska  Marzena  Ruda Śląska           X X X X    
208.  Zacka  Wernika  Siemianowice Śląskie           X          
209.  Zub  Przemysław  Siemianowice Śląskie           X   X      
210.  Frania  Tomasz  Siemianowice Śląskie             X X X    
211.  Iwaszkiewicz  Dominik  Katowice             X     X  
212.  Kiszka- Maziarczuk  Berenika  Chorzów             X        
213.  Kozera  Rafał  Siemianowice Śląskie             X        
214.  Łączyk  Barbara  Czeladź             X X X    
215.  Łączyk  Jerzy  Czeladź             X X X    
216.  Merta  Halina  Czeladź             X        
217.  Ogonek  Celina  Siemianowice Śląskie             X        
218.  Rybczyński  Jarosław  Siemianowice Śląskie             X        
219.  Skoczek  Sylwia  Piekary Śląskie             X        
220.  Szumiec  Andrzej  Siemianowice Śląskie             X        
221.  Szumiec  Anna  Siemianowice Śląskie             X        
222.  Chrzanowski  Czesław  Sosnowiec               X X X  
223.  Darmosz  Agnieszka   Siemianowice Śląskie               X      
224.  Hanysek  Lena  Piekary Śląskie               X      
225.  Majka  Michał  Czeladź               X      
226.  Cichoń  Izabela  Siemianowice Śląskie                 X    
227.  Lamik  Agnieszka  Siemianowice Śląskie                 X    
228.  Małochleb  Mateusz  Katowice                 X    
229.  Taisner  Tomasz  Ruda Śląska                 X X X
230.  Wandzik  Joanna  Bytom                 X    
231.  Wilczek  Adam  Siemianowice Śląskie                 X X X
232.  Stajer  Tomasz  Siemianowice Śląskie                   X