NA TAPECIE
LATO W MIEŚCIE NA SPORTOWO

ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 18 Wszystkich: 313395

Wtorki Biegowe - Maraton na Raty

INFORMACJE SPORTOWE » Wtorki Biegowe - Maraton na Raty

2019-06-24 08:38

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza miłośników biegania i Nordic Walking do udziału w wakacyjnej imprezie rekreacyjnej pod nazwą "Wtorki Biegowe - Maraton na Raty".

Zabawa biegowa polega na pokonaniu dystansu 5,5 kilometrów podczas każdego biegu na pętli wokół Parku Pszczelnik, Pola Golfowego oraz Stawu Rzęsa.
Aby wziąć udział w imprezie należy przyjść do Parku Pszczelnik w kolejne wtorki począwszy od 25 czerwca 2019 r. oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. W przypadku dzieci i młodzieży do lat 18 konieczna jest pisemna zgoda prawnego opiekuna - formularz zgłoszeniowy.
Start biegu nastąpi o godz.17.30. 

Łącznie impreza obejmie 10 kolejnych wtorków a dodatkowym terminem jest "Bieg Lata", organizowany 13 lipca 2019 r. o godz. 11.00.

Wszyscy uczestnicy, którzy w cyklu biegów pokonają dystans minimum 42.195 m otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz medal.

Serdecznie zapraszamy do udziału !  

REGULAMIN

LISTA STARTOWA 2019   

L.p. Nazwisko Imię 25.06 02.07 09.07 13.07
Bieg
Lata
16.07 23.07 30.07 06.08 13.08 20.08 27.08
   Liczba  uczestników 165 200 215 380  212  190 157 157 170 177 189
1.  Adamczok  Damian 37:28 34:01         36:02 33:01      
2.  Antosiewicz  Bogusława 48:22 50:22 49:40 X 49:48 48:48   51:02 51:05 50:27 49:03
3.  Antosiewicz  Bogdan 51:08 50:19 49:34 X 49:23 48:48   50:57 49:55 50:27 49:03
4.  Banaś  Mateusz 25:36     X              
5.  Baryluk  Beniamin 24:09 23:08 22:29 X 22:21 22:33 23:18     22:42 22:26
6.  Bącol  Arkadiusz 28:19 27:52 27:26 X 27:16   26:34 26:38 26:10 26:15 26:40
7.  Bącol  Adam 28:40 27:37     25:48 24:23          
8.  Bereszko  Waldemar 38:46 26:33     26:26   26:26 25:52 26:21 25:19 25:51
9.  Białoskórska  Wioletta 55:45 52:15 51:17 X   53:17 53:24 51:04 51:48 55:40 49:03
10.  Błanik  Anna 36:50 36:08 33:38 X 34:14 34:12 35:47     37:47 37:14
11.  Boroń  Adam 29:08 29:55 24:12 X 25:04 39:19   35:42 35:48 28:05 26:52
12.  Boroń  Tomasz 26:40   24:29 X 24:41 24:22   24:32 23:44 24:07 23:45
13.  Brewka  Agnieszka 34:40 32:23 32:16 X 31:11 32:19 32:42   29:21 29:41 34:15
14.  Brzeziński  Piotr 26:11     X 24:53 24:55 24:59 24:41 24:25 25:06  
15.  Brzytwa  Mirosław 26:30 25:46 24:53 X 25:40 26:14 27:53 26:00 24:41 26:59 26:24
16.  Budnik  Robert 42:03   40:23 X 39:41 39:19 40:02     40:55 41:22
17.  Czapura  Elżbieta 48:22 46:46 46:08 X   47:08 47:37 47:13 47:15   47:50
18.  Czerwińska-Burczyk  Julita 29:30                    
19.  Czarski  Michał 34:58 32:42 32:06 X 32:50 33:36   33:19 33:38 32:19 32:54
20.  Dobek  Agata 36:50 37:35     36:37 39:39     40:16 38:55  
21.  Dudek  Dariusz 39:52   29:04 X   27:52          
22.  Dudek  Sandra 50:45 36:44 36:09   44:20 53:12   46:41     37:02
23.  Dziano  Łukasz 24:00 22:29 23:04 X 23:28 22:05          
24.  Emessaouden  Florentyna 33:35 32:42 50:28 X 32:55 33:45   33:19 33:51 32:22 33:22
25.  Fijałkowska  Katarzyna 52:33 32:56 29:41 X 27:24 28:31     28:11 27:46 29:59
26.  Gamza  Bogna 29:46 29:08 28:30 X 29:46   30:07 29:21 28:47 27:52  
27.  Gawrońska  Monika 36:50 34:07 33:24   32:36 33:17 34:04 32:26 32:37 28:31 32:11
28.  Gogolin  Anna 28:30 28:03 27:13 X 27:10 27:09 26:30     27:14 27:20
29.  Gogolin  Jerzy 29:55 29:43 28:57 X 29:30 29:04 29:52 28:39 28:33 29:25 30:43
30.  Gruszka  Agnieszka 34:42           36:13 33:42      
31.  Gruszka  Paweł 32:30 29:25 27:04 X 27:03 26:44 28:07     27:38 27:36
32.  Gruszka  Grzegorz 31:59 22:46         30:34   23:26   23:41
33.  Gruszka  Karol 31:59           30:33 32:43      
34.  Gruszka  Rafał 26:06 23:31 23:07   22:40 22:43 23:10 22:31 23:00 22:44 22:29
35.  Herman  Ireneusz 27:55 37:33 37:42 X 27:02 38:37       27:35 37:23
36.  Jach  Jolanta 50:43 50:17 47:51 X   47:25 53:53   45:35 47:44 45:25
37.  Jakubowski  Dominik 24:43 25:29 23:34 X 24:46     24:02   28:05 24:47
38.  Jankowski  Henryk 51:19 49:38 48:07 X 50:17 41:39 49:31 49:29   49:32  
39.  Janoszka  Irena 33:43 39:40                  
40.  Jarosz  Marian 33:43 33:17 33:52 X 32:26 33:46 33:14 33:19   32:15 32:55
41.  Jeleń  Anna 27:26 26:42 25:27 X 28:52 26:55     26:18 27:30 29:59
42.  Jurczak  Katarzyna 50:06 49:45 54:52 X 52:05 49:52 50:09       49:08
43.  Kaczmarek  Marcel 56:05                    
44.  Kałka  Romuald 38:08 36:08 29:44 X 32:33     32:31 33:45   28:45
45.  Kałka  Maria 38:09 36:08 34:25 X 34:14     34:31 33:45 33:45 37:14
46.  Kapa  Tomasz 23:25 38:29                  
47.  Kapica  Małgorzata 35:07 33:39 33:40 X   32:32 33:36 33:30 33:11 32:15 33:51
48.  Karaś  Krzysztof 22:30     X              
49.  Kardyś  Aleksy 28:00 25:16     26:24 25:56         27:04
50.  Kaszuba  Katarzyna 51:28 50:30 51:23   59:22 45:37     40:09 40:30 43:06
51.  Kijas  Joanna 39:40 34:55 34:19   34:53 32:46     35:26 34:18 34:44
52.  Kiszka- Maziarczuk  Berenika 53:22 45:40 45:27 X 44:42   53:10   44:35 48:39 47:15
53.  Kluska-Wnuk  Anna 56:05 57:30 54:40   59:48   61:33 61:00   57:59 50:28
54.  Kochanek  Agnieszka 35:33 32:31       31:01   32:27 31:29 30:18 31:31
55.  Kowalski-Nenkira  Henryk 34:42                    
56.  Kozera  Sebastian 29:18   21:34   20:36 34:52 32:31        
57.  Kozera  Michał 40:04     X 40:30 34:49 32:39 34:24 34:40 35:49 37:40
58.  Kozłowski  Jacek 35:03 32:45 32:41 X 37:01   49:19 34:15   35:55  
59.  Krukar  Alicja 49:41   47:02 X 45:58   40:30     39:35 39:18
60.  Krupa  Krzysztof 29:25 43:46 29:37 X 29:46 29:10 40:03   29:50 43:02  
61.  Kucharczyk  Jakub 34:08 38:57                  
62.  Kucharska  Agnieszka 36:50 38:41       38:33 39:29 39:13 37:05 38:25 38:38
63.  Kuchta  Emilia 37:20 44:00 44:23 X 47:21 45:45 52:59 50:05     35:30
64.  Kuchta  Rafał 37:20 44:00 29:29 X 29:10 45:45 31:30 50:05     26:09
65.  Kuchta  Bożena 40:04 30:04 44:23 X 47:21 36:27 52:59 36:17     35:30
66.  Kuklok  Krzysztof 24:56     X         24:08    
67.  Kulej  Dorota 46:55 43:31 40:29   39:49 40:03 46:13 41:36   47:49 50:48
68.  Kurek  Edward 45:06 45:15 43:37     33:11 43:15   44:25 43:45 42:53
69.  Kurek  Adam 42:45 42:03   X 50:00 42:23 25:50 45:32 43:29 44:52 33:09
70.  Kuśnierczuk  Justyna 32:15 43:21 44:38 X 43:20 38:13     38:42 37:26 40:11
71.  Kuśnierczuk  Mateusz 37:03 40:21 44:38 X 34:55       41:15 33:57 33:22
72.  Kuśnierczuk  Krystian 36:50 31:34 30:16 X 30:26 32:05     35:09 31:28 34:03
73.  Kwaśniak-Minor  Zuzanna 50:26 50:30 47:53   46:44 47:29 53:56 50:58 51:01 48:39 49:03
74.  Kwiecień  Aleksandra 28:13                    
75.  Ledwoch  Wioleta 34:23 29:20 32:06   32:16 32:26 32:38   33:06 28:57  
76.  Legomiński  Werner 29:11 29:45 29:12 X 29,41 30:09 31:06 30:39 31:49    
77.  Łabędzka  Monika 40:40 38:30 36:55 X 37:32 38:00       39:41 37:59
78.  Lata  Beata 33:19 33:48 43:59 X 39:21 31:34 33:06   34:59   31:40
79.  Łączyk  Barbara 52:44 52:20 46:53 X 48:20 48:05   50:41 48:14 49:53  
80.  Łączyk  Jerzy 48:09 52:17 46:53 X 48:20 48:05   45:40 48:18 49:53 39:53
81.  Łogiewa  Andrzej 36:46 29:53 28:20 X 31:22 31:50 45:13 34:38 34:11 32:45 41:13
82.  Maciejewski  Marek 21:35 21:46 22:06 X 22:22 22:20 23:03 21:57 21:52 22:00 21:55
83.  Majchrzyk  Olaf 55:12 40:30 36:38 X 33:04 37:36 29:39        
84.  Majchrzyk  Dorota 55:12 40:45 43:20 X 43:44 39:56 35:05        
85.  Malinowska  Katarzyna 55:12 52:16           44:11      
86.  Maliszewski  Mieszko 26:56     X 27:11 22:08 22:44 21:17   21:38 27:04
87.  Malotta  Konrad 29:25   2914 X 29:06 26:40 28:52 26:25 29:05 26:21 27:28
88.  Maras  Sonia 45:17 44:32 36:45 X     35:12 34:54 35:00   35:11
89.  Maska  Katarzyna 36:50 35:00 32:55 X 33:05       33:40 32:45 33:56
90.  Micuda  Jan 33:41 33:29 35:14 X 32:26 33:02 33:20 34:47 33:26 32:19 31:57
91.  Mierzwa  Agnieszka 39:20 39:40 39:17   37:17 35:47 36:43 34:05 37:27   34:50
92.  Mrowiec  Damian 27:19   26:38 X 25:13 24:13 25:49 25:37   24:31  
93.  Mucha  Mateusz 29:46 37:34 23:01 X 22:56 23:39 40:45 25:17     37:23
94.  Musialik  Marek 43:44   32:21 X 33:25 33:47   32:34      
95.  Musialik  Sabina 43:59 45:23 31:07 X 34:04 33:47 31:18 30:27 33:30    
96.  Naczyńska-Budnik  Katarzyna 45:53   47:10 X 45:05 45:55 53:25     54:05 52:10
97.  Niemiec-Kądziołka  Aleksandra 39:20 39:54 36:59   36:26 36:28 37:24   37:27 37:22  
98.  Nowak  Zenon 23:35 19:57 19:58   20:29       20:45 21:12  
99.  Nowak  Krystyna 48:00                    
100.  Padlewska  Iwona 32:54       29:33 29:20     30:33   31:13
101.  Pająk  Marek 24:12 23:17 23:55       23:18 23:50 24:03 24:12 24:05
102.  Pasoń  Daniel 29:15 27:33   X 27:03 28:38 25:52 26:13 25:33    
103.  Pawłowicz  Damian 26:50 25:59     28:13            
104.  Pawłowski  Jarosław 36:24 32:18   X 32:03 32:14 34:14        
105.  Pendolski  Franciszek 29:46 27:55 27:04 X 27:40 27:14 26:31 27:20 27:37 27:52 28:26
106.  Pęcherczyk  Anna 50:26 50:30 47:53 X 46:44 47:29     51:01 47:49 45:33
107.  Pilarczyk  Łukasz 22:48 21:55 21:31                
108.  Popielewicz  Marek 46:54 43:31 40:29   38:06 38:18 46:13 38:30   47:49 50:48
109.  Przybyłek  Anna 48:04                    
110.  Przyłudzka  Klaudia 49:17 42:59     46:36 38:48          
111.  Przyłudzki  Mateusz 36:46 25:39 26:24   24:31 38:48   28:06 24:29 27:21 28:03
112.  Pyrchała  Grzegorz 26:20 25:23 24:30 X     25:50   25:19 25:40 28:33
113.  Pytel  Aleksandra 40:44 43:12 36:13 X 38:04 38:01 42:44 38:19 38:06 40:19 51:45
114.  Romańska  Katarzyna 51:35 50:30 49:50   59:22   53:56 51:00 51:14   49:05
115.  Sodowski  Marek 28:56 27:59 27:07   28:02 27:18   28:45   27:03 26:02
116.  Schabek  Łukasz 55:12 40:30 36:38   33:04 32:32 29:39 30:10   32:45 30:29
117.  Seget  Ewa 49:12 46:31 44:49 X     46:25 46:49 45:22 45:02 45:35
118.  Sekta  Sylwia 44:33 41:28 39:03 X 39:14 42:26 43:15 51:46 40:32 42:12 37:46
119.  Siwczyk  Grażyna 55:45 52:17 51:17   46:48 53:17 53:10 50:25   48:39 47:15
120.  Skoczek  Sylwia 53:22 36:44 36:09 X 34:33   35:49 35:46 38:24 33:14 37:02
121.  Skoczylas  Piotr 29:37 29:36 29:13 X   30:52 30:08 30:03 30:51 29:17 31:07
122.  Skrzypiec  Andrzej 31:37 29:37 29:33   28:07   28:04 29:03 39:02 28:36 29:43
123.  Skworc  Damian 31:59 38:03 35:50   30:46   33:06 30:13 28:33 29:25 32:44
124.  Skworc  Betina 32:50 38:06 29:57   30:54 30:15 31:02 29:07 29:12 29:33 26:51
125.  Skworc  Grzegorz 32:09 20:27 30:02 X 30:56 20:41 33:06 30:13 28:33 29:33 26:52
126.  Smętek  Wojciech 29:20 27:24 26:19 X 26:01     25:10 25:44 25:19 25:33
127.  Smętek  Mieszko 25:28 27:24 26:19 X 26:01     25:10 25:44 25:19 25:33
128.  Sojda  Sylwia 31:07 32:55 29:41 X   28:31     29:13 29:29 30:08
129.  Sopel  Paweł 39:07   35:37                
130.  Stajer Tomasz 23:36 23:07 22:20   23:11 29:55       24:18  
131.  Staroń  Paweł 34:42 29:41 29:48 X 31:35   30:47 30:08 29:11    
132.  Strzebińczyk  Iwona 43:44 45:23 43:12 X 42:26 43:12 42:41   41:38 41:53 41:30
133.  Styrcz  Martyna 29:37   31:06   31:58         30:12  
134.  Szewczyk  Wojciech 43:29 43:06 41:11 X 40:52 40:29 41:08 40:17 40:41 40:58 40:50
135.  Szydzina  Mariusz 28:36 27:07 26:35 X 25:30 25:48 25:39 25:45 25:10 25:42 25:51
136.  Szyguła  Barbara 32:30   33:10 X 37:24   38:15 39:50   28:25 32:23
137.  Szyguła  Anna 50:09   35:30 X 38:06   40:45 40:00 19:58 38:55 38:20
138.  Ścibisz  Marta 29:37   27:00   28:12   32:14 29:56 29:36 26:55 33:29
139.  Ścibisz  Bogdan 46:30   44:46     44:56 45:53 44:05 45:12 45:13 45:15
140.  Świerc  Grażyna 31:54   29:44 X 28:53 28:50 29:49 29:35   29:14 28:59
141.  Świetlik  Henryk 33:41 28:11 28:04 X 27:33 28:45     29:56 28:14 29:26
142.  Tomanek  Katarzyna 36:50 35:41 33:52 X 32:19 31:12 33:21   34:58 34:15 34:15
143.  Trybek  Wanda 47:06 43:13 45:51 X   45:00 36:40 33:40 45:06 37:15 46:15
144.  Urbańczyk  Grzegorz 26:28 25:48 25:59   25:59 25:24   49:55 27:06 26:11  
145.  Warwas  Lena 36:02 40:50 54:06 X 39:16 39:09     27:42 32:18 30:11
146.  Warwas  Marcin 29:13 40:50 25:17 X 24:41 39:59     27:42 32:18 30:11
147.  Warwas  Martyna 29:13 41:00 25:17 X 24:41 39:59     27:42 29:38 30:11
148.  Wąsik  Jakub 34:20 36:01 30:21 X 33:24 29:35 32:22       32:20
149.  Wilk  Tadeusz 38:40 38:29 38:18 X 39:36 37:55   38:02 35:48 31:12 49:01
150.  Wiltosiński  Konrad 32:42 30:11 28:58     29:48 30:03 30:09 29:33 29:55 30:40
151.  Witor  Marek 59:55 57:30 56:20 X 59:54 53:20 61:48 61:05 51:50 57:59 52:11
152.  Witor  Klaudia 59:45 57:30 56:20 X 59:54 53:20 61:48 61:05 51:50 57:59 52:11
153.  Wnuk  Michał 56:05 37:25 33:18   35:12   34:34 34:38   34:18 37:30
154.  Wnuk  Adam 56:05 36:59 33:32   34:09   35:26 35:33   47:22 44:03
155.  Wnuk  Wiktoria 35:30 36:59 33:18   31:02   31:03 34:32   42:15 40:50
156.  Woźniak  Ewelina 36:02 40:50   X 39:16 39:09     27:42 29:01 30:11
157.  Woźniak  Czesława 27:43 50:33 54:06 X 49:41 49:52     51:28 49:53 51:28
158.  Wójcik  Natalia 35:50 37:04 35:33 X 35:01 34:52     35:11 35:39 35:08
159.  Wróbel  Justyna 34:42 35:36 32:14   33:14 33:52 35:11   35:08 35:52 37:10
160.  Zabawa  Roman 43:15 44:10 41:23 X 42:00 41:02 43:04 40:19 40:13 40:34 39:38
161.  Zadrużna  Patrycja 41:34   38:19 X 38:06 36:33 53:25 50:30     52:10
162.  Zgoda  Bogusław 21:23       22:40 22:35 25:50   22:21   28:33
163.  Zielińska  Grażyna 43:59 52:58 51:17 X 42:40 44:14 49:46 42:24     48:15
164.  Zydek  Ewa 52:48 43:46 45:59 X 46:48 43:09 49:46 50:41     48:15
165.  Żak  Dawid 39:34 41:54       40:45 43:47 39:46 39:37 38:56 32:42
166.  Adamus  Marian   39:17   X 40:52 40:29 39:45 43:18 40:41   42:30
167.  Balon  Marek   27:03 27:00 X 26:07 26:52 25:55 25:58 26:30    
168.  Balon  Piotr   42:18 26:54   24:57 25:41 25:51 25:58 26:14    
169.  Beczała  Witold   25:07     23:51 24:02 30:47        
170.  Breguła  Łukasz   34:24 33:08 X 36:00 31:56 35:19 30:09 29:20    
171.  Bujak-Kapa  Dorota   35:11                  
172.  Chrzanowska  Barbara   25:05 35:07                
173.  Dawid  Martyna   45:17 47:10 X 42:24   53:25 50:30   54:05 52:10
174.  Denis  Przemysław   30:14     31:14 23:23       28:57 23:52
175.  Denis  Krzesimir   29:17     29:01         29:11  
176.  Denis  Filip   30:14     31:14            
177.  Domin  Krystyna   43:46 41:54 X 43:05 41:55 43:53   43:00 43:02 44:03
178.  Dullek  Monika   42:03 48:10                
179.  Furich  Dariusz   26:11 22:59           23:12    
180.  Golonka  Anna   35:29 35:05                
181.  Gralak  Adam   24:00 23:20                
182.  Herman  Błażej   37:30 37:41 X 27:03 38:34 38:15     38:34 37:23
183.  Idzikowska  Angelika   23:50   X 23:24 23:50   24:01 23:38 26:48 23:52
184.  Idzikowski  Adam   21:33   X 20:57 23:50   20:50 21:06 21:48 21:25
185.  Janoszczyk  Tomasz   34:08 33:24   32:36 33:17   32:26 32:37 32:10 32:11
186.  Kalaga  Karol   19:53                  
187.  Karkus  Danuta   47:20                  
188.  Kasperczyk  Joanna   49:08 49:40 X 52:25     51:00 49:55 49:53 32:54
189.  Kobielska  Grażyna   51:45 49:40   48:34 48:31 51:49 47:32 47:25 48:18 46:15
190.  Kobielska  Natalia   41:06 36:44   35:20 34:28 36:35 36:28 36:28 36:32 33:36
191.  Kobylski  Dariusz   26:16 24:46 X 23:58   25:15 24:28 24:05 24:16 23:47
192.  Kowalik  Wojciech   23:48 22:02                
193.  Kraiński  Piotr   50:14 33:17 X   31:36   30:11 29:03 29:45 29:48
194.  Kurek  Wojciech   42:08   X 39:14 42:22   45:26 43:29 44:52 48:06
195.  Kurek  Beata   41:28   X 50:00 42:26 43:15 51:46 43:29 42:12 48:07
196.  Kuśnierczuk  Piotr   43:21                  
197.  Labe  Andrzej   28:58                  
198.  Ligocka  Michalina   25:39 33:05 X 32:24 32:26          
199.  Ligocki  Mateusz   34:47 24:56 X 26:01 25:47          
200.  Ligocki  Tomasz   34:51 24:56 X 32:24 32:29          
201.  Majcherczyk  Krzysztof   42:39 41:06   39:48 39:37 40:16 39:54 39:00 41:42 39:31
202.  Marcinkowska  Beata   35:11                  
203.  Materny  Anna   49:34 49:40 X 49:48            
204.  Mazur  Marta   45:35 42:30                
205.  Mysiak  Beata   28:17                  
206.  Niedźwiecki  Ryszard   22:58 22:38     23:23 23:26 23:19 23:20   23:33
207.  Noga  Łukasz   27:17 56:20   28:02 29:58 31:30 31:56 33:01   30:57
208.  Noga  Witold   27:17 56:20                
209.  Nowak  Adam   31:56 31:30   31:02 31:32       30:52 31:51
210.  Oleksy  Krzysztof   29:31 23:02   22:56 22:57   23:29 23:20 23:31 28:59
211.  Olender  Andrzej   22:39 22:02                
212.  Paradowski  Krzysztof   35:52 32:59 X 31:34     31:34 29:18 30:57 33:51
213.  Pokorny  Agnieszka   49:37 50:34 X     53:53 51:00   47:49 45:25
214.  Puchała  Ewelina   45:03     37:49 32:36 31:30 31:56 33:08 27:21 30:57
215.  Redecki  Marcin   26:23 24:58 X 25:15 25:22 26:24   25:41 25:46 25:13
216.  Seget  Marek   35:12 31:57 X 26:33   29:15       28:19
217.  Seget  Hanna   44:49   X              
218.  Seget  Arianna   44:44 31:57 X              
219.  Skiba  Zofia   40:27                  
220.  Skiba  Krzysztof   37:04                  
221.  Skorupa  Łukasz   24:13 23:05 X 23:12 22:58 23:28 23:29 23:11 23:25 23:26
222.  Spałek  Mirosław   25:30 31:20 X 27:28 26:48 26:52 27:51 28:20    
223.  Student  Agata   41:06 37:51 X 39:49            
224.  Szklorz  Sylwester   29:31 24:12 X   24:24 25:30 25:24   26:38 28:59
225.  Szmigiel  Dariusz   26:20   X 24:40 24:49 25:27   25:28   25:13
226.  Szczęśniak  Małgorzata   35:11 41:25 X 33:15            
227.  Tokarz  Joanna   45:33 31:07 X 34:04 33:46 31:18 30:27 33:30   30:55
228.  Tomanek-Węgier  Monika   34:41 34:33 X 36:42   35:55 35:30 35:03 34:09  
229.  Ufel  Marcelin   25:47 24:54           25:29 25:42 25:04
230.  Wąsik  Kacper   36:01     33:16            
231.  Weiss  Dominik   26:42 24:05   24:15 24:29   24:37     25:07
232.  Węgier  Paweł   36:41 34:33 X 36:42   35:55 35:30 35:03 34:09 30:08
233.  Zaradna-Szymańska  Iwona   46:43 45:22 X 46:14 46:06 46:53   46:04 46:07 46:38
234.  Piotrowska-Rup  Beata     50:34           45:35    
235.  Kobielski  Piotr     33:38                
236.  Bonczek  Ewa     50:39 X 49:48 49:00 49:40 49:35 42:56 50:27 49:43
237.  Kłoczko  Martyna     43:50 X 39:20            
238.  Rydel  Amelia     41:26   39:50 39:56 42:33 40:28 41:33 42:36 39:22
239.  Mączka  Szymon     27:50   26:24 26:40          
240.  Madej  Marek     22:48 X 22:37 23:29 23:20 23:00 22:45 26:38 28:57
241.  Szwaler  Artur     25:21                
242.  Mól  Wioletta     33:17                
243.  Mazur  Witold     52:11                
244.  Bodzińska  Iwona     31:15 X 27:27 26:48 27:50 27:49 28:20 27:17  
245.  Zacki  Dawid     38:42                
246.  Mazur  Maja     52:11                
247.  Baar  Izabela     47:29 X 44:36   51:49 46:30 46:32 48:18 51:45
248.  Zapiór  Marek     26:07   25:47 26:49 27:42        
249.  Wosz  Kinga     29:13 X 29:00 29:21 30:45 28:58 27:46 29:12  
250.  Wąsik  Kornelia     30:21 X 33:24 29:35 32:22       32:20
251.  Michalak  Andrzej     50:28   49:04 48:50   48:05   49:32 47:50
252.  Michalak  Agnieszka     50:28   49:04 48:50   48:05   49:32 47:50
253.  Milkowski  Jan     25:33 X 25:17 25:07 25:14 24:52 24:58 25:33 25:47
254.  Giermek-Gołuch  Asanet     37:51                
255.  Maksysz  Roksana     43:20   43:44 39:55     39:00 42:36  
256.  Gołuch  Włodzimierz     33:59                
257.  Pawlusińska  Jowita     54:52                
258.  Andrzejkiewicz  Aneta     54:52                
259.  Dzikiewicz  Beata     42:38 X 42:06 40:46 47:24 45:09 42:17 41:03 41:30
260.  Warkocz  Marcin     24:07 X 39:10   32:57 35:21 33:17 35:46 26:09
261.  Fryc-Warkocz  Maria     32:36 X 31:40   27:49 35:21 33:17 35:46 26:09
262.  Wiekieta  Helena     33:48 X 35:14           32:40
263.  Wiekieta  Marek     33:48 X 35:14 24:12     24:18   32:40
264.  Opiołka  Krzysztof     27:57     22:48          
265.  Niesporek  Marian     38:27 X 41:05 29:07 29:53 29:23 27:29 29:06 28:59
266.  Krukar  Justyna     51:35 X 47:11 47:33 48:18     46:28 47:52
267.  Kłoczko  Marta     45:02 X 41:12            
268.  Urbańczyk  Aleksandra     51:19   54:47 50:56 53:24 49:55 51:18 48:18 51:28
269.  Panek  Jolanta     48:20       47:24 45:09      
270.  Staniczek  Joanna     37:45   33:16         47:22  
271.  Staniczek  Igor     37:45             47:22  
272.  Staniczek  Maja     37:45             47:22  
273.  Pytel  Janusz       X 21:14 21:23   20:58   22:12 21:12
274.  Ufel  Marcin         25:10 25:19     26:05 25:47  
275.  Wolny  Bartek         39:21            
276.  Hanasiewicz  Marcin         30:05 29:04     31:23    
277.  Stompel  Ewelina       X 32:43 31:35          
278.  Welm  Grzegorz         24:28     31:27 43:52   29:19
279.  Berowska  Patrycja       X 36:22 39:22 36:19 35:21 34:45    
280.  Kuć  Rafał         37:49 32:36     33:03    
281.  Kucharska  Danuta       X 45:35 46:05 47:04 45:45 42:56 45:04 43:50
282.  Kucharski  Adam       X 27:46 27:01 27:50 26:58 42:56 28:03 43:50
283.  Bożewicz  Ewa       X 44:42 43:12 53:24 51:04 51:48 55:40 49:03
284.  Dudek  Beata         49:24 47:33          
285.  Misztal  Aleksandra         34:04       33:05    
286.  Kulik  Dominika         32:17     32:55 33:05    
287.  Jaron  Krystian         26:33            
288.  Sojka  Robert       X 24:38 25:51   23:42 23:52    
289.  Warkocz  Miłosz         39:10     35:21 33:17 35:46 26:09
290.  Franielczyk  Rafał           31:54     24:04    
291.  Kijas  Arkadiusz           30:04     31:03 29:18 33:38
292.  Kijas  Karol           30:50     31:11 30:26 33:38
293.  Madej  Klaudia           34:15          
294.  Majchrzyk  Martyna       X   30:03 34:44        
295.  Lauzer  Karolina       X   48:33     51:37 51:33 49:56
296.  Jeżewska  Agnieszka           45:53          
297.  Jeżewski  Filip           28:01          
298.  Jeżewski  Michał       X   31:00          
299.  Ogrodnik  Agata           42:59          
300.  Jędruś  Olgierd           42:37          
301.  Krukar  Krzysztof           30:01 40:31     37:59 37:49
302.  Piętka  Radosław           22:09 22:31 22:23   22:30 22:51
303.  Księżyk  Jacek           27:35 26:27 26:48      
304.  Gwóźdź  Paweł       X     24:54        
305.  Wnuk  Rafał             61:33        
306.  Krzysztofik  Ryszard       X     29:24        
307.  Przekaziński  Patryk             45:11 28:50      
308.  Skudlarski  Piotr             24:26       22:12
309.  Mika  Adam             26:53   26:30 25:47 25:36
310.  Kalus  Kamil               22:25 22:03 21:52  
311.  Marecka  Dorota       X       49:15      
312.  Muszalski  Karolina               38:08 40:08    
313.  Macioszek  Łukasz               25:42      
314.  Włochowicz  Olga       X       50:25      
315.  Janiszewska  Magdalena               27:23 24:04    
316.  Kaczmarczyk  Rafał               33:51      
317.  Celarek  Janusz       X         25:29    
318.  Rydel  Alicja                 43:10    
319.  Rydel  Radosław                 44:42    
320.  Rydel  Sławomir                 44:42    
321.  Szymkowski  Krzysztof       X         21:29    
322.  Koralewski  Franciszek                 38:12    
323.  Solik  Marcin                 22:53 25:00  
324.  Sikoń  Marek                   19:49  
325.  Gruszka  Anna                   46:16  
326.  Szczepański  Wojciech                   25:50 25:28
327.  Kęsicki  Robert                     26:13
328.  Będkowska-Szulc  Agnieszka                     38:02
329.  Szulc  Dariusz                     38:01
330.  Matyszok  Paweł                     24:51
331.  Skworc  Kamil                     32:11
332.  Ziuziański  Krzysztof                     23:36
333.  Sosna  Jerzy                     28:38