NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 345 Wszystkich: 429912

VI Sztafetowy Bieg Par

INFORMACJE SPORTOWE » VI Sztafetowy Bieg Par

2020-06-04 10:51

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza wszystkich miłośników aktywnych form spędzania wolnego czasu do wzięcia udziału w VI Sztafetowym Biegu Par

Zawody odbędą się dnia 03 lipca 2020 r. (piątek) o godz. 19.00 w Siemianowicach Śląskich w Parku Pszczelnik.

Impreza polega na rywalizacji 2-osobowych zespołów mieszanych (kobieta i mężczyzna), pojedynczo pokonujących pętlę po bieżni stadionu. Zwycięży drużyna, której uda się w czasie 1 godziny przebiec najdłuższy dystans przy założeniu, że każdy z uczestników musi minimum 10 razy zostać odnotowany przez system pomiaru czasu (10 razy przebiec przez linię mety).

Prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy urodzeni w roku 2006 i starsi. 

PROGRAM: 
godz. 18:00 - otwarcie biura zawodów,
godz. 18:45 - zakończenie weryfikacji zgłoszonych uczestników, 
godz. 19:00 - start biegu
godz. 20:00 - zakończenie biegu,
Ok. 30 min po zakończeniu biegu odbędzie się uroczyste zakończenie zawodów i wręczenie nagród.  

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.

Współorganizatorami biegu są:
Biuro Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie,
Miejski Klub Sportowy „Siemianowiczanka” Siemianowice Śląskie,

Zgłoszenia do Biegu przyjmowane są do dnia 26 czerwca 2020 r. tylko za pomocą formularza on-line: https://goo.gl/forms/6csGfJ5DGKb9aOVE3 

 

REGULAMIN >>>DO POBRANIA<<<

 LISTA  STARTOWA  2020

Lista startowa została zamknięta 10.06.2020 r. o godz. 9:26

L.p. Imię             Nazwisko       Miasto           Opłata
1.  Marcelina  Ufel  Czeladź TAK
   Marcin  Ufel  Czeladź TAK
2.  Natalia  Gracz  Świętochłowice TAK
   Piotr  Rzepka  Świętochłowice TAK
3.  Karolina  Studencka  Żywiec TAK
   Mateusz  Banaś   Katowice TAK
4.  Katarzyna  Kuczek  Siemianowice Śląskie TAK
   Adam  Makos  Siemianowice Śląskie TAK
5.  Anna  Chuptyś  Siemianowice Śląskie TAK
   Andrzej  Olender  Siemianowice Śląskie TAK
6.  Agnieszka  Pałyga  Sosnowiec
TAK
   Bartłomiej  Soter  Czeladź TAK
7.  Anna   Mroczka  Siemianowice Śląskie TAK
   Adam   Orzechowski  Katowice
TAK
8.  Betina  Skworc  Siemianowice Śląskie TAK
   Grzegorz  Skworc  Siemianowice Śląskie TAK
9.  Monika  Oleś  Chorzów TAK
   Dawid  Konderak  Chorzów TAK
10.  Anna  Czapla  Siemianoiwce Śląskie TAK
   Seweryn  Czapla  Siemianowice Śląskie TAK
11.  Magdalena  Perlak  Katowice TAK
   Mateusz  Biernat  Katowice TAK
12.  Jessica  Włoka  Katowice TAK
   Paweł  Oblizajek  Jaworzno TAK
13.  Magdalena  Oleszek  Czeladź TAK
   Łukasz  Kaszuba  Czeladź TAK
14.  Katarzyna  Bzdyk  Katowice TAK
   Arkadiusz  Szymczak  Siemianowice Śląskie TAK
15.  Dominika  Brol  Siemianowice Śląskie TAK
   Piotr  Brol  Siemianowice Śląskie TAK
16.  Monika  Tkocz  Katowice TAK
   Jerzy  Tkocz  Piekary Śląskie TAK
17.  Monika   Sambak  Brzeszcze TAK
   Tadeusz  Sambak  Brzeszcze TAK
18.  Agnieszka  Wieczorek  Oświęcim TAK
   Maciej   Wieczorek  Oświęcim TAK
19.  Dorota  Opiłek  Katowice TAK
   Marek  Opiłek  Katowice TAK
20.  Monika  Mikołajczyk  Siemianowice Śląskie TAK
   Kamil   Królikowski  Siemianowice Śląskie TAK
21.  Dorota  Basta  Chełmek TAK
   Grzegorz  Basta  Chełmek TAK
22.  Aneta  Moskwa  Jawiszowice TAK
   Sławomir  Moskwa  Jawiszowice TAK
23.  Barbara  Przesór  Brzezinka TAK
   Dariusz  Mikołajek  Brzeszcze TAK
24.  Sandra  Smyczek  Siemianowice Śląskie TAK
   Michał   Branny  Cieszyn TAK
25.  Mariola  Lassota-Bujak  Czeladź TAK
   Tomasz  Kapa  Czeladź TAK
26.  Olga  Stępień - Wyrobiec  Jaworzno TAK
   Grzegorz  Wyrobiec  Jaworzno TAK
27.  Elżbieta  Lewicka  Knurów TAK
   Marcin  Grzegorzyca  Gierałtowice TAK
28.  Agata   Długosz  Tychy TAK
   Tomasz  Petkiewicz  Tychy TAK
29.  Agata  Falana  Piekary Śląskie TAK
   Marcin  Falana  Piekary Śląskie TAK
30.  Agnieszka  Szynawa  Siemianowice Śląskie TAK
   Marcin  Szynawa  Siemianowice Śląskie  TAK