NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 3 Wszystkich: 469919

Turniej Siatkówki Plażowej Mixtów ODWOŁANY

INFORMACJE SPORTOWE » Turniej Siatkówki Plażowej Mixtów ODWOŁANY

2022-08-26 14:15

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza miłośników piłki siatkowej na Turniej Siatkówki Plażowej Mixtów.

Turniej rozegrany zostanie w niedzielę 28 sierpnia 2022 r. o godz 9.00, na boisku w Parku „Pszczelnik”.

Zapisy przyjmowane są do dnia 24.08.2022 r. do godz. 22.00 lub do momentu zapisania się 12 pary.

Ilość drużyn ograniczona do 12 PAR. 

Drużyny należy zgłaszać mailowo na adres:  mosirsiem@poczta.onet.pl  podając: imiona i nazwiska zawodników oraz nr telefonu kontaktowego.

Serdecznie zapraszamy !!! 

>>>REGULAMIN <<<                            >>>KARTA ZGŁOSZEŃ<<<

LISTA  STARTOWA 

L.p. Imię Nazwisko  Miasto
1.  Julia  Rusiecka  Katowice
   Tomasz   Wołoszyn  Tarnowskie Góry
2.  Weronika
 Skubis
 Ruda Śląska
   Mateusz  Zimończyk  Rybnik
3.  Patrycja  Kroczek  Katowice
   Adam  Łata  Piekary Śląske
4.  Agnieszka   Jurczyńska  Czeladź
   Przemysław   Paliwoda
 Chrzanów
5.  Katarzyna  Słodczyk  Świętochłowice
   Mariusz  Jakubczyk  Będzin 
6.  Monika  Kaizer  Sosnowiec
   Kamil   Królikowski  Siemianowice Śląskie 
7.  Anna  Gudowska  Katowice
   Łukasz  Cogiel   Miasteczko Śląskie
8.  Joanna  Pochroń  Tarnów
   Maciej
 Skotnicki   Tarnów
9.  Julia  Deres  Czeladź
   Jakub  Zabielny  Sosnowiec
10.  Dorota  Dziubel  
   Michał  Molęda  
11.  Weronika  Poks  
   Jakub  Konopka  Tychy
12.  Patrycja  Wites  
   Arkadiusz  Filip  Bytom

LISTA  REZERWOWA
 L.p. Imię Nazwisko Miasto
1.  Marta  Zich  
   Mateusz
 Mańkowski
 
2.  Zofia  Malcharek  
   Paweł   Jabłoński  
3.  Julia
 Rusiecka  
   Albert  Szymańczyk  
4.  Katarzyna  Mzyk-Bebiołka  
   Remigiusz  Rapota  
5.  Mariola  Perkosz  
   Dawid                   Gadula                                                
6.  Anna  Ryznar  
   Konrad  Witek  
7.  Maria  Kurek  Radom
   Jakub   Dąbrowski  Myszków
8.  Agnieszka  Osys  
   Maurycy  Koćwin  
9.  Maria  Myszak  
   Szymon  Ryba  
10.  Kinga  Majdak  
   Adam  Podgórny  
11.  Edyta   Małusecka   
   Jakub   Sołtan  
12.