NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2023”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 52 Wszystkich: 582493

PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

LISTA 2015 » PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

  

Informujemy, że od dnia 2 maja br. punkt nieodpłatnej pomocy prawnej zlokalizowany w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Sportowców 3 zostaje tymczasowo przeniesiony do Kompleksu Sportowego Michał przy ul. Orzeszkowej 1. Również z dniem 2 maja br. punkt w ramach systemu darmowej pomocy prawnej we wspomnianym obiekcie rozpoczyna stacjonarną działalność. Godziny otwarcia punktu w dniach: poniedziałek, wtorek, czwartek: 10.00-14.00, środa 15.00-19.00 pozostają bez zmian, z wyjątkiem piątku tj. 13.00-17.00.

Biuro prawne jest usytuowane na pierwszym piętrze (z wejściem bezpośrednio z zewnątrz,po lewej stronie od wejściagłównego do Kompleksu).

System nieodpłatnej pomocy kierowany jest do osób ze szczególnymi potrzebami, w tym do osób z niepełnosprawnościami, zatem w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi beneficjentów, w związku z tymczasową zmianą lokalizacji punktu, osoby chcące uzyskać stacjonarną poradę prawną mogą skorzystać z tego typu wsparcia w pozostałych punktach, zlokalizowanych na terenie miasta tj. w siedzibie budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Wyzwolenia 17 oraz w siedzibie budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Szkolnej 17.

Dodatkowo dla osób z niepełnosprawnościami, które nie mogą stawić się w punkcie osobiście, oraz osób doświadczające trudności w komunikowaniu się, o których mowa w ustawie z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz. U. z 2017 r. poz. 1824), przypominamy, że może być udzielona pomoc prawna, także poza punktem albo za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość. Porada we wskazanej formie udzielana jest po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod numerem telefonu wskazanym do zapisów 32 76 05 357 lub za pośrednictwem interaktywnego formularza przeznaczonego do zapisów, dostępnego na stronie: https://np.ms.gov.pl/.

Organizacja pozostałych punktów doradczych na terenie miasta pozostaje bez zmian.