NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 98 Wszystkich: 444762

Biegowe Spotkanie z Anią

INFORMACJE SPORTOWE » Biegowe Spotkanie z Anią

2021-05-19 21:55

  

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich oraz Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, zapraszają 22 maja br. (sobota) o godz. 11:00 na „Biegowe Spotkanie z Anią”.
Bieg i Nordic Walking odbędzie się na trasie długości 5 kilometra (trasa rolkowiska – 4 okrążenia) ze startem i metą na bieżni stadionu w Parku Pszczelnik.

Każdy uczestnik, który ukończy Bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal, słodki upominek oraz napój.

Celem imprezy jest upamiętnienie osoby Anny Rembierz, dla której sport był wielką pasją.

UWAGA ZAPISY !!!

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są mailowo na adres: sport@um.siemianowice.pl  (należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania) do dnia 20 maja br., do godz. 11:00.

Po tym terminie zgłoszenia przyjmowane będą w Biurze Zawodów w dniu biegu, w godz. od 10:15 do 10:50.

Dzieci i młodzież niepełnoletnia MUSI na starcie Biegu przedstawić PISEMNĄ zgodę rodzica lub opiekuna prawnego do udziału w biegu.

Uczestnicy imprezy zobowiązani są do udziału w Biegu w stroju sportowym, mile widziany akcent różowy, dla uczczenia pamięci Ani.

Każdy uczestnik Biegu zobowiązany jest przestrzegać wytycznych dotyczących określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz przestrzegać obowiązujących wytycznych sanitarnych.