NA TAPECIE
Kompleks Sportowy "Michał"

                        BASEN

 

Akcja „SUPERPŁYWAK 2022”
ULGI DLA POSIADACZY KARTY RODZINNEJ


 

ULGI DLA POSIADACZA KARTY SENIORA 60+


 

KOMPLEKS SPORTOWY "MICHAŁ"

Kompleks Sportowy MichałKompleks Sportowy "MICHAŁ"stanowi integralną część bazy sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Obecnie jest największą atrakcją sportowo - rekreacyjną w naszym mieście.

URZĄD MIASTA

Siemianowice Śląskie Strona Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie - najświeższe informacje o mieście i mieszkańcach, aktualne wydarzenia, relacje z imprez i wiele innych... zapraszamy!
www.siemianowice.pl

BIP

Biuletyn Informacji PublicznejMOSiR "Pszczelnik"
Przetargi
Ogłoszenia
Konkursy


 

Wizyt:
Dzisiaj: 6 Wszystkich: 457411

Basen kąpielowy w Parku Pszczelnik

INFORMACJE SPORTOWE » Basen kąpielowy w Parku Pszczelnik

2022-06-20 16:04

Basen kąpielowy w Parku Pszczelnik. foto: Wiesław Stręk

Basen kąpielowy w Parku Pszczelnik. foto: Wiesław Stręk
  
Kilka upalnych dni spowodowało, że miłośnicy kąpieli z niecierpliwością czekają na otwarcie basenu kąpielowego w siemianowickim Parku Pszczelnik. Basen otworzy swoje podwoje, jak co roku w pierwszy dzień wakacji. W bieżącym roku w najbliższą sobotę 25 czerwca.
Obiekt będzie otwarty: od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 18.00; w sobotę, niedzielę i święta w godz. od 10.00 do 19.00.
Bilet wstępu normalny kosztuje 7,00 zł, ulgowy – 4,50 zł. – przysługuje młodzieży szkolnej oraz studentom w wieku do lat 26 za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej, rencistom, emerytom (za okazaniem ważnej legitymacji lub odcinka renty, emerytury).
Osoby z niepełnosprawnością (za okazaniem ważnej legitymacji) korzystają z basenu na zasadach biletu ulgowego. Osoby z niepełnosprawnością na wózkach korzystają z basenu na zasadach biletu ulgowego, natomiast opiekun osoby niepełnosprawnej – ma wstęp wolny.
Dzieci do lat 7 mogą korzystać z basenu bezpłatnie. Dla odwiedzających basen po godzinie 15.00 oraz dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób, cena biletu wynosi 3,50 zł.
Osoby posiadające „Krajową Kartę Dużej Rodziny”, „Siemianowicką Kartę Rodzinną 3 i więcej” oraz „Siemianowicką Kartę Seniora 60+” za wstęp na basen zapłacą również 3,50 zł.
W każdą środę młodzież ucząca się z miasta Siemianowice Śląskie może korzystać z kąpieli w basenie płacąc 2,00 zł.